کد خبر: ۵۰۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
اهواز - رئیس کل دادگستری استان خوزستان از بازداشت فردی با ادعای اعمال نفوذ در استخدام یک شرکت پتروشیمی ماهشهر خبرداد.

به گزارش آرانیوز، حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی گفت: فردی که با ادعای اعمال نفوذ به عنوان استخدام در یک شرکت پتروشیمی ماهشهر از افراد متقاضی کار طلب رشوه می‌کرد، بازداشت شد.

وی گفت: در پی انتشار ویدئویی در رسانه‌های اجتماعی که در آن مردی برای اعمال نفوذ در استخدام یکی از نزدیکان فرد مقابل در یک شرکت پتروشیمی طلب رشوه کرده بود، این موضوع در دستور کار دادستانی ماهشهر قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری استان خوزستان در ادامه بیان کرد: این فرد دیشب با حضور در دادسرا تفهیم اتهام شد و در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات قضائی در حال انجام است.

حجت الاسلام و المسلمین مرادی عنوان کرد: در رسیدگی به این پرونده، فردی به اتهام رشوه از متهم به دستگاه قضائی شکایت کرده است و همچنین طبق تحقیقات انجام شده این فرد از تعدادی شهروندان وجوهی را به همین عنوان دریافت کرده است که در حال بررسی است.

وی اضافه کرد: تا کنون هیچ گونه ارتباطی بین این متهم و مجموعه پتروشیمی و یا سایر نهادها کشف نشده است.

رئیس کل دادگستری استان خوزستان در پایان گفت: چنانچه افرادی از او شاکی هستند و مستنداتی دال بر پرداخت وجه به این عنوان را دارند می‌توانند به دادستانی ماهشهر مراجعه و شکایت خود را مطرح کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، در چند روز اخیر ویدئویی از فردی که گفته می‌شود مسئولیتی در شهرستان ماهشهر نیز دارد، منتشر شده است که فرد مورد نظر از برخی افراد پول‌هایی دریافت می‌کرد و به آنها وعده جذب در پتروشیمی‌های ماهشهر را می‌داد. وی در این ویدئو مدعی می‌شود که فرزندم نیز با پول جذب یکی از پتروشیمی‌ها شده است.
 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: