تازه های خبری :
کد خبر: ۵۰۴۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
شهرکرد- رئیس اداره بازرسی اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: پروژه های قابل سرمایه گذارای راه و شهرسازی در این استان معرفی می شود.

به گزارش آرانیوز، حبیب الله افخمی ظهر شنبه در جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان اظهار داشت: پروژه‌های خاص سرمایه‌گذاری حوزه راه اطلاع رسانی شده و مطالعات اولیه آنان انجام شده است که در همین راستا همایش‌های متعدد برگزار شده است.

وی گفت: موضوع راه آهن استان مطرح شده اما از ابر پروژه‌ها است و دارای هزینه زیادی است.

وی بیان کرد: مطالعات اولیه آزاد راه شهرکرد- اهواز انجام شده است و پیگیر تهیه بسته سرمایه‌گذاری خواهیم شد.

داوود مؤمنی معاون برنامه‌ریزی شهرداری شهرکرد نیز در این نشست بیان کرد: طرح جابجایی مکان اتوبوسرانی و میدان میوه و تره بار شهرکرد، طرح مطلوبی است که پیگیری خواهد شد و یک بسته سرمایه‌گذاری در این زمینه آماده می‌شود.

احمدرضا سده مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور آماده سازی بسته سرمایه‌گذاری و تأمین آب مورد نیاز آنان، در استان امکان بهره برداری از آب‌های زیرزمینی نیست زیرا امروزه در هر دشتی چاه مجاز و غیرمجاز زیادی وجود دارد و تنها راه، استفاده از منابع آب سطحی است.

حمیدرضا فلاح سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست گفت: ۹ طرح سرمایه‌گذاری با شرایط روز و تحریم‌ها مشخص شده تنها منتظر تعیین شهرک صنعتی هستیم.

به گزارش مهر، در این جلسه بسته‌های سرمایه‌گذاری چندین دستگاه اجرایی مورد بررسی قرار گرفت و طرح‌هایی که دارای کمترین مشکل بودند، تصویب شدند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار