تازه های خبری :
کد خبر: ۴۹۷۳۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
فرمانده کل سپاه گفت: شهدا تصویر گر عزت ایران هستند و بدون شهدا ایران امن، مستقل و مقتدر نبود و ما تنها با وجود آنها حیات می یابیم.

به گزارش آرانیوز، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنگره بزرگداشت ۹۲هزار شهید بسیجی که صبح امروز در مجموعه ورزشی ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد اظهار داشت: این فضا معطر به عطر ۹۲ هزار شهید بسیجی است، شهدا حقیقت روشنی از حماسه اسلام و ایران هستند.

وی افزود : شهدا تندیس های زنده فداکاری، استقامت، شهامت و فضیلت ملت ایران هستند، هر کشوری برای دستیابی افتخار از منابعی استفاده می کند و شهدا منابع هویت، جاودانگی و اقتدار ما هستند آنها به ما یاد دادند چگونه می شود بر شیاطین پیروز شد. شهدا سند های پایبندی ما به اسلام، انقلاب و ولایت فقیه هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران شهدا را راز جاودانگی و بقای ملت ایران دانست و گفت: شهدا تصویر گر عزت ایران هستند و بدون شهدا ایران امن، مستقل و مقتدر نبود و ما تنها با وجود آنها حیات می یابیم.

سردار سلامی شهدا را موجب جاودانگی اسلام و انقلاب دانست و افزود: خانواده‌های شهدا نمادهای بی پایان صبر هستند، آنها چشم و چراغ امت ما هستند که برای عزت ایران فرزندان خود را به میدان جنگ فرستادند.

وی ادامه داد: شهدا حقیقت جهاد و شهادت را در جهان اسلام زنده کرده و سرزمین اسلامی را میدان نبرد باطل کردند و راه را برای آزادی مسلمانان بر بردگی مدرن ساختند. همه جهان اسلام به میدان جهاد تبدیل شده و همه مستکبران جهان در حال فرار هستند و مسلمانان هرروز یک مهره استکبار جهانی را تا گورستان تشییع می کنند.

وی افزود: ملت ما در سایه ولایت در حال جَستن سرافرازی خود هستند و در مقابل کفار که می خواهند ثروت جهان اسلام را غارت کنند می ایستند ، آنها بدانند رویای آنها دیگر باطل شده است.

فرمانده کل سپاه با اشاره به موفقیت‌های جبهه مقاومت در برابر توطئه های استکبار جهانی گفت: امروز لبنان سرافراز است و حزب الله در مقابل صهیونیست‌ها، مقتدر و سرافراز ایستاده اند و سیاست آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود را سرنگون می کنند. در عراق، یمن و بحرین نیز به همین شکل است و سعودی ها و اماراتی ها بر خود می لرزند و ایران در اوج اقتدار است و جهان اسلام در اوج قدرت است.

فرمانده کل سپاه گفت: ملت ایران در چند روز گذشته سیلی محکمی به آمریکا و استکبار نواخت به گونه ای که صورت آن را به سمت واشنگتن و تلاویو ۱۸۰ درجه برگرداند تا درباره نگرانی هایشان درباره ایران مجددا فکر کنند.

وی افزود: دشمن در فتنه اخیر می خواست سیلی شکست از ملت ایران را جبران کند و فشار حداکثری یعنی تحریم و جنگ اقتصادی را به حادثه ای در ایران پیوند بزند، آنها در کمین بودند و می خواستند از این حادثه برای خود فرصت بسازند، ملت ایران را منهدم کرده و موجودیت ایران را به خطر بیندازند اما نمی دانستند ملت ایران، قهرمان تبدیل تهدید به فرصت است. آنها همواره در مورد ملت ایران اشتباه کرده اند. آنها تصور می کردند در این حادثه ملت در مقابل نظام خود می‌ایستد البته دشمن در میدان محاسبه غلط می اندیشید زیرا فاقد عقلانیت راهبردی است و دچار زوال سیاسی شده است به نحوی که محاسبات آنها درباره ایران همواره غلط بوده است.

سرلشکر سلامی گفت: ملت ایران مفهوم سیاست های آمریکا را فهمید. سوختن، جنایت و توحش مفهوم سیاست آمریکاست و ملت ما فهمید آمریکا جز فقر و از بین بردن منابع ثروت ایران چیزی نمی‌خواهد. آنها می خواهند با محو ملت‌ها به حیات برسند اما این سیاست دیگر برای ملت ها آشکار شده و حنای آمریکا برای ملت ایران رنگی ندارد.

وی افزود: ملت ایران نشان داد به ولایت فقیه و رهبری خود و انقلاب اسلامی وفادار است و خیابان‌ها را میدان جهاد با دشمن کرد. راهپیمایی ملت ایران نشان دهنده شکوه و عظمت آنهاست.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: ما سپاهیان فدائیان ملت هستیم، دشمن می‌خواست زنجیره سیاست های خود را در جامعه گسترش دهد و انسان های غرب زده نقش واسطه گری را در این فضا برعهده گرفته بودند و انعکاس صدای غرب شدند و در این جنگ جهانی با آمریکا همراه شدند. به آنها می‌گوییم شما نویسنده نسخه تسلیم هستید و در میان ملت ایران جایی ندارید شما تا کنون کجا باری از دوش ملت برداشته اید که امروز پیاده کننده سیاست های دشمن شده اید.

فرمانده کل سپاه گفت: آن روز که ملت ایران به میدان آمدند و آن نمایش با شکوه از مقابله با غرب را به نمایش گذاشته اند شما به دنبال تئوریزه کردن فرهنگ غرب بودیم،  به دشمنان می گوییم از این اقدامات دست بردارید و به خط قرمزهای ما نزدیک نشوید، شما قدرت ملت ایران را می شناسید و می دانید ملت ایران چگونه عمل می کند. به ملت ایران احترام بگذارید ذوق زده نشوید و بدانید ملت ایران بیدار است و دیدید چگونه در برابر توطئه‌های استکبار ایستاد.

سردار سلامی گفت: ما برای اهداف ملت ایران  قربانی می‌شویم، ما ملت مان را تنها نمی گذاریم و در این راه همه توانمان را بکار می گیریم و از رهبرمان دستور گرفته‌ایم که در جهت اهداف ملت ایران فدا کاری کنیم، ملت ما پیش می‌رود. انداختن سنگ ریزه در این مسیر موج ایجاد نمی کند.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: ما دشمن را در کرانه‌های جوشش انقلابی خود محو می‌کنیم و به زودی قدرتمند خواهیم شد، ما به قدرت جهانی تبدیل می‌شویم و به زودی ایران جهانی را خواهیم دید.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار