تازه های خبری :
کد خبر: ۴۹۶۶۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
سفیر ایران در عراق گفت: هدف آشوبگران در نجف که عوامل و مزدوران خارجی هستند بر هم زدن رابطه دوستانه ایران و عراق است و این موضوع خواست مردم و دولت عراق نیست.

به گزارش آرانیوز، ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق در گفتگویی ضمن ابراز انزجار از تعرض به سرکنسولگری ایران در نجف اشرف گفت: قطعا هدف از این اقدام تخریب بین جمهوری اسلامی ایران و عراق است؛ آنها که عوامل و مزدوران خارجی هستند و متاسفانه از طرف شبکه های معاند مورد حمایت و تحریک قرار می گیرند به دنبال چیزی نیستند جز اینکه روابط ایران و عراق را از بین ببرند و ایجاد مشکل کنند.

وی با بیان اینکه هدف آشوبگران در نجف که عوامل و مزدوران خارجی هستند بر هم زدن رابطه دوستانه ایران و عراق است و این موضوع خواست مردم و دولت عراق نیست، اظهار داشت: مشابه این اقدام را نیز در ایران داشتیم که چنین اتفاقاتی از طرف اشرار صورت می گرفت.

سفیر ایران در عراق با بیان اینکه متاسفانه ما در اینجا شاهد یک اقدام هماهنگ منطقه ای هستیم که می خواهند روابط دوکشور را از بین ببرند و نابود کنند، گفت: مردم عزیز ما حتما با خویشتن داری به مردم عراق  اعتماد کنند چرا که آنها نشان داده اند در ایام مختلف به خصوص در اربعین حسینی چگونه خدمت گزار مردم ایران بودند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار