تازه های خبری :
کد خبر: ۴۹۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
استاندار یزد از سفر رئیس جمهور به این استان در صبح روز یکشنبه ۱۹ آبان خبر داد.

محمدعلی طالبی دقایقی قبل در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد اظهار داشت: رئیس جمهور صبح روز یکشنبه وارد استان یزد می‌شوند و سخنرانی در جمع مردم یزد با حضور وی در میدان امیرچقماق یزد برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور در این سفر چند پروژه را بهره‌برداری می‌کند عنوان کرد: برنامه سفرهای شهرستانی رئیس جمهور منوط به تایید دفتر وی است و تا یکی دو روز آینده این موضوع مشخص می‌شود.

وی تصریح کرد: جلسه‌ای تحت عنوان نشست توسعه استان یزد با حضور رئیس جمهور یکشنبه شب برگزار و در این جلسه مدیران و منتخبین استان با رئیس جمهور دیدار می‌کنند و علاوه بر آن، سایر پروژه‌هایی که رئیس جمهور حضورا فرصت افتتاح نداشتند، به صورت ویدئو کنفرانسی و با حضور وزرا افتتاح می‌شوند.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: پس از این نشست، نشست خبری رئیس جمهور برگزار می‌شود و آقای روحانی با اصحاب رسانه استان یزد دیدار می‌کنند.

طالبی ادامه داد: برای این سفر تمهیدات متعددی در استان داشتیم و هماهنگی‌هایی با ادارات و نهادهای مختلف استان و وزارتخانه‌های مختلف انجام دادیم.

وی در ارتباط با شاخص‌های مورد توجه در پروژه‌های قابل افتتاح در استان یزد گفت: زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در اولویت استان از جمله پروژه‌های آبی و ایجاد اشتغال در استان، و گردشگری از جمله مهمترین مواردی است که در این پروژه‌ها مد نظر قرار گرفته است.

استاندار یزد با بیان اینکه حدود 500 پروژه با اعتباری معادل 25 هزار میلیارد ریال در این سفر بهره برداری می‌شوند افزود: عمده پروژه‌هایی که شروع آن برای این سفر در نظر گرفته شده به گونه‌ای است که تا پایان عمر این دولت به بهره‌برداری می‌رسند و افتتاح می‌شوند.

بیشتر بخوانید

وی خاطرنشان کرد: سعی شده تا جایی که امکان‌پذیر است، بر مبنای راهبردهای توسعه متوازن، در تصویب پروژه‌های عمرانی استان، مناطق کم‌تر برخوردار مورد توجه باشند.

طالبی ادامه داد: کار ویژه‌ای که در این سفر انجام گرفته و می‌توان گفت که در کشور کم سابقه است، انعقاد 15 تفاهم نامه با وزارتخانه‌ها و سازمان‌های ملی و نهادهای عمومی است که در این سفر به امضا می‌رسند.

استاندار یزد افزود: این تفاهم‌نامه‌ها به غیر از پروژ‌ه‌های مختلفی است که برای افتتاح در این سفر در نظر گرفته‌ شده‌اند و به عنوان جمع بندی سفر به امضا می‌رسند.

وی از سفر معاونان رئیس جمهور و وزرا به تمام شهرستانهای یزد خبر داد و افزود: امیدواریم که با حضور رئیس جمهور و وزرا و معاونین بتوانیم موضوعات اساسی و اصلی استان را مورد توجه قرار دهیم و از این فرصت برای یک جهش بسیار خوب در فرآیند توسعه استان استفاده کنیم.

انتهای پیام/ش

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!