کد خبر: ۴۸۷۷۰
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
ابتکار جدید از بانک قرض الحسنه رسالت خوزستان که اقدام به تولید کوله پشتی برای زوار بین مرزهای چذابه، شلمچه کرده است.

به گزارش اختصاصی آرانیوز(حوزه خوزستان) حسام الدین باشی زاده مدیر بانک قرض الحسنه رسالت خوزستان در این خصوص اظهارداشت: خدمت‌رسانی و تسهیل در ارائه خدمات بانکی در سه استان ایلام، کرمانشاه و خوزستان که تردد زائران در آنها بیشتر است در دستور کار بانک قرض الحسنه رسالت قرار گرفته است.

وی افزود: علاوه بر این بانک قرض الحسنه رسالت با برپایی موکب رسالت آسمانی در مرزهای مهران، خسروی، شلمچه و چذابه پذیرای زائرین اباعبدالله حسین(ع) است. فعالیت موکب های رسالت آسمانی از 17 مهرماه آغاز شده و تا یک هفته پس از اربعین ادامه خواهد داشت .

باشی زاده ادامه داد: همچنین کارکنان استان های مختلف از جمله زنجان، تهران، قزوین و کرمان به صورت داوطلب در این موکب ها به مشتاقان امام حسین(ع) خدمات می دهند.

وی یادآور شد: موکب های رسالت آسمانی به همت شبکه توسعه اجتماعی رسالت که بانک قرض الحسنه رسالت نیز یکی از اعضای این شبکه به شمار می رود، برپا شده تا سهم خود را در اربعین حسینی ادا کنند.

مدیر بانک قرض الحسنه رسالت خوزستان تاکید کرد: نذرکوله پشتی اربعین برای زائرین ابا عبدالله حسین(ع) از دیگر خدمات شبکه توسعه اجتماعی رسالت است. علاقمندان به مشارکت در نذرکوله پشتی اربعین برای زائرین ابا عبدالله حسین(ع)می توانند با مراجعه به سامانه بازار اعضا به نشانی www.mbazar.org و از طریق دپارتمان رسالت آسمانی و انتخاب مشارکت های مذهبی در این امر خیر سهیم باشند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها