تازه های خبری :
کد خبر: ۴۸۲۶۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۵
تب و تاب انتخاباتی در شهرهای استراتژی خوزستان در حالی آغاز شد که می توان گفت امکان دارد بخت با برخی نمایندگان فعلی مردم شهرهای این استان یار نباشد.

به گزارش اختصاصی آرانیوز(حوزه خوزستان) برخی اخبار و اقدامات نشان دهنده آن است که مردم در حال بررسی گزینه های احتمالی برای انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی هستند.

در این میان گزینه های بسیار خوب و متعهدی در شهر اهواز مطرح شده اند تا وارد رقابت های انتخاباتی حوزه انتخابیه شهرهای اهواز، حمیدیه ، ملاثانی و کارون شوند.

همچنین گزارشات میدانی خبرنگاران آرانیوز در آبادان ، بهبهان، اندیمشک، ماهشهر، مسجدسلیمان، رامهرمز، شوش، شوشتر، شادگان نشان دهنده اقبال مردم به نمایندگان فعلی خود در مجلس شورای اسلامی هستند.

بر اساس این گزارش ، پیش بینی ها حاکی از آن است که رقابت های انتخاباتی در این شهرها از هم اکنون آغاز شده است.

همچنین شهروندان برخی از مناطق استان نسبت به عده ای نمایندگان خود در مجلس اعتراض دارند و قرار نیست مجددا به آنها در انتخابات پیش رو رای دهند .

در این بین نیز تعدادی از اقوام و بزرگان سیاسی استان در حال بررسی گزینه های تازه و جدیدی برای انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی هستند.

 

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

آزمونی بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/شمارش معکوس برای ریاست دیوان محاسبات کشور/هفته آینده روزهای سرنوشت ساز و امتحانی بزرگ و حساس در انتظار بهارستان نشینان، برای میدان ونک خیابان برزیل، دیوان محاسبات کل کشور رقم می خورد/بر اساس تبصره ٢ماده١۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید٢٠ سال سابقه کار داشته باشد/یاران احمدی‌نژاد، لطف الله فروزند و مهرداد بذرپاش با این آیین نامه حذف می شوند/فرش قرمز پارلمان برای ۴ گزینه برای ریاست دیوان و ۴ گزینه برای دادستان دیوان محاسبات کل کشور در کمیسیون برنامه و بودجه مطرح هستند/نائب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس گفت:گزینه ریاست و دادستانی دیوان محاسبات روی میز کمیسیون برنامه و بودجه پارلمان/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات چه کسی خواهد بود؟/هر رآی نمایندگان مهری بر تایید یا رد فساد ستیزی پارلمان/٢٠سال سابقه کار یکی ار شروط انتخاب رئیس دیوان محاسبات خواهد بود/ عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور و شجاعی دادستان دیوان با ساختمان دیوان محاسبات کل کشور خداحافظی می کنند؟/مارتن بزرگ برای دیوان محاسبات کل کشور/رایزنی‌ها در راهروهای پارلمان ادامه دارد/خبرنگاران آرانیوز تا انتخاب رئیس دیوان محاسبات تمامی گزینه و رایزنی ها به صورت مخصوص رصد می کنند تا به افکار عمومی اطلاع رسانی کنیم/گزینه‌های دیوان محاسبات کل کشور شنبه صبح ٢٨ تیرماه روی پیشخوان آرانیوز منتشر می شود