تازه های خبری :
کد خبر: ۴۷۹۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۹
مدیر آبفار کبودرآهنگ خبر داد:
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی کبودرآهنگ از شناسایی ۱۲۴ مورد انشعاب غیر مجاز در روستاهای تابعه کبودرآهنگ خبر داد و گفت: از این تعداد ۸۵ مورد تبدیل به مجاز و مابقی قطع شد.

شناسایی ۱۲۴ مورد انشعاب غیرمجاز آب در روستاهای کبودرآهنگ

 

باقر پورقاسمی اظهارداشت: با توجه به کمبود آب شرب در روستاهای آق تپه و کسلانقیه؛ عملیات حفر چاه دستی نیمه عمیق با صرف اعتباری معادل ۵۹۰ میلیون ریال در نیمه اول سال جاری انجام شد.

وی ادامه داد: همچنین در بازه زمانی یاد شده فاز دوم مجتمع عظیم دره شامل اجرای خط انتقال بالوله های پلی اتیلن باقطر ۲۵۰و۲۰۰ میلی متر به طول ۶ هزارو ۱۰۰ متر انجام شد.

وی با بیان اینکه در شش ماهه نخست سال جاری اجرای عملیات شبکه توزیع آب شرب روستاهای اوریاد و عین آباد جمعابه طول ۵ هزارو ۵۰۰ متر با نصب و استاندارد سازی انشعابات با صرف ۷ میلیارد ریال ازمحل اعتبارات ملی عملیاتی شد؛ عنوان کرد: همچنین شبکه توزیع روستای روعان نیز به طول ۱۰ کیلومتر درحال اجراست.

پورقاسمی افزود: همچنین باتوجه به کمبود آب شرب روستای عبدل آباد؛ تجهیز و راه اندازی چاه شماره ۳ که سال گذشته حفر شده بود باصرف اعتبار ۴۸۰میلیون ریال ازاعتبارات استانی عملیاتی شد.

وی همچنین با اشاره به شناسایی ۱۲۴ موردانشعاب غیرمجاز در شش ماهه سال جاری اظهارداشت: از مجموع انشعابات غیر مجاز یاد شده؛ ۸۵مورد مجاز تبدیل به مجاز و مابقی قطع و به مراجع قانونی ارجاع شد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار