تازه های خبری :
کد خبر: ۴۷۹۴۶
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۳
رئیس سازمان صمت مازندران اعلام کرد:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد تعداد ۷۶۱ واحد نانوایی متخلف در سراسر استان شناسایی شده است.

۷۶۱ نانوایی متخلف در مازندران شناسایی شده است

 

حسینعلی قوانلو با اشاره به شناسایی ۷۶۱ واحد متخلف نانوایی سال جاری در استان اظهار داشت: براساس  برنامه ریزی های به عمل آمده، نظارت بر واحدهای خبازی سراسر استان به صورت مستمر در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه در این نظارت ها کمیت و کیفیت نان واحد های خبازی مورد رصد قرار می گیرد، افزود: در سال جاری شش هزار و ۸۴۳ مورد از واحد های خبازی سراسر استان بازرسی به عمل آمده است.

وی در ادامه اعلام داشت: از این تعداد بازرسی ها ۷۶۱ واحد متخلف شناسایی و پرونده به ارزش بیش ازپنج میلیارد ریال تشکیل و برای صدور رای به مراجع ذی صلاح ارسال شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در پایان یادآور شد: هم استانی های عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت کالا می توانند موارد را به تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار