تازه های خبری :
کد خبر: ۴۷۹۱۹
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵
رئیس پلیس راه استان قزوین:
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: ترافیک در تمامی محورهای مواصلاتی استان قزوین، عادی و روان است و تردد در آنها بدون هیچ مشکلی جریان دارد.

ترافیک در جاده های استان قزوین عادی و روان است

سرهنگ نصرت الله بیگلری، در خصوص وضعیت راههای استان قزوین اظهارداشت: امروز پنجشنبه تمامی محورهای مواصلاتی استان از وضعیت آرام و روانی برخوردار است و ترافیک در آنها عادی است.

محدودیت ترافیکی در جاده قدیم قزوین به رشت

وی بیان کرد: برای فردا در روز جمعه به دلیل بازگشت مسافران پیش بینی می شود که ترافیک سنگینی داشته باشیم به همین دلیل محدودیت های ترافیکی در برخی مسیرها اعمال می شود.

رئیس پلیس راه استان قزوین یادآورشد: برای کاهش مشکلات ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر فردا جمعه تا ساعت ۲۴ همان شب محدودیت تردد برای کامیون ها و خودروهای سنگین در جاده قدیم قزوین به رشت اعمال می شود که در این میان کامیون های حامل مواد فاسد شدنی و سوخت استثنا هستند.

سرهنگ بیگلری اضافه کرد: از آنجا که فردا در زمان بازگشت احتمال خستگی رانندگان پیش بینی می شود لذا اکیدا توصیه  می کنیم شب قبل از سفر حتما استراحت کافی داشته باشند و پس از دو ساعت رانندگی با توقف در پارکینگ ها و مکان های تعیین شده حدود ۲۰ دقیقه استراحت کرده و مجددا ادامه مسیر دهند تا از بروز حوادث احتمالی جلوگیری شود.

وی اظهارداشت: همچنین از رانندگان انتظار داریم ضمن بستن کمربند ایمنی، از صحبت کردن با تلفن همراه در حین رانندگی خودداری کنند و در صورت توقف از ایستادن در کنار بزرگراه خودداری کرده و در توقف گاههای تعیین شده پارک کنند.

سرهنگ بیگلری در ادامه توصه های ایمنی خود بیان کرد: رعایت فاصله طولی از خودروی جلویی، خودداری از تغییر ناگهانی مسیر و نیز سبقت و سرعت غیر مجاز و توجه به مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی از مواردی است که می تواند سفری ایمن را برای مردم رقم بزند.

هیچ حادثه ای در تعطیلات گزارش نشده است

وی اظهارداشت: خوشبختانه در روزهای اخیر هیچ حادثه ای در جاده های استان قزوین گزارش نشده است که امیدواریم با رعایت احتیاط کامل در روزهای آینده نیز شاهد هیچ حادثه ای در محورهای مواصلاتی استان قزوین نباشیم.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار