تازه های خبری :
کد خبر: ۴۷۹۱۴
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
فرمانده انتظامی زابل:
زابل - فرمانده انتظامی زابل گفت: مرد رمالی که با سوء استفاده از اعتماد زنی جوان ۳۳ میلیون تومان وجه نقد از او اخاذی کرده بود در دام پلیس گرفتار شد.

زن جوان با ورود پلیس از دام اخاذی‌های مرد رمال نجات یافت

 

سرهنگ احمد ثمره حسینی گفت: در پی مراجعه مردی جوان به پلیس فتا و شکایت از فردی رمال که از همسرش اخاذی کرده بود موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد مردی رمال با سوء استفاده از سادگی و اعتماد همسر جوان شاکی، با ارائه وجهه‌ای موجه از خود، او را فریب داده و به اطلاعاتی از زندگی خصوصی آنها دست پیدا کرده و انتشار این اسرار در فضاهای مجازی را حربه ای برای اخاذی از این زن کرده است.

فرمانده انتظامی زابل بیان داشت: این رمال شیاد در طول یک سال علاوه بر اخاذی مبلغ ۳۳ میلیون تومان وجه نقد، مقداری طلا و وسایل ارزشمند منزل آنها را نیز ناجوانمردانه با این بهانه از او گرفته بود.

وی عنوان کرد: تیم رسیدگی به پرونده با اطلاعات بدست آمده تحقیقات میدانی گسترده ای را آغاز و متهم را در هنگام تردد در سطح شهر زابل دستگیر و در بازرسی از خودروی او یک جلد کتاب دعانویسی و ۲ دستگاه تلفن همراه که یکی آنها متعلق به زن جوان بود کشف شد.

سرهنگ ثمره حسینی ابراز داشت: در بررسی سوابق متهم مشخص شد که ۴۴ سال سن دارد و به دلیل جرائمی از قبیل جعل عنوان، اغفال، سرقت وکلاهبرداری تحت تعقیب مراجع قضائی بوده و ۲ مرحله نیز برای فرار از قانون نام خود را تغییر داده است.

وی تصریح کرد: افراد دیگری نیز پس از دستگیری این متهم به پلیس مراجعه و اظهار داشتند مورد اغفال او قرار گرفته اند اما به دلیل ترس از آبروی خود تاکنون موضوع را پیگیری نکرده بودند که تحقیقات پلیس در این خصوص ادامه دارد.

فرمانده انتظامی زابل با بیان اینکه رمالی، فالگیری و بخت گشایی چیزی جز کلاهبرداری نیست، اظهار داشت: توصیه ما به شهروندان این است که به تبلیغات دروغین این گونه افراد توجهی نکرده و مشکلات خود را از طریق مجاری قانونی و با مراجعه به آموزه های دینی پیگیری کرده و سرمایه های زندگی خود را به پای این گونه افراد شیاد نریزند و در صورت هرگونه آگاهی از فعالیت آنان موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به اطلاع پلیس برسانند.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار