تازه های خبری :
کد خبر: ۴۷۴۹۷
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
با حکم وزیر صنعت، دوباره برای سازمان توسعه تجارت ایران سرپرست منصوب شد.

به گزارش آرانیوز، با حکم رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت حمیدرضا زادبوم سرپرست جدید سازمان توسعه تجارت شد.

بر اساس این خبر حمیدرضا زادبوم پیش از این معاون سابق توسعه بازار‌های صادراتی سازمان توسعه تجارت و رایزن قبلی ایران در ترکیه بوده است.

این خبر می‌افزاید پیش از این محمدرضا مودودی سرپرستی سازمان توسعه تجارت را به عهده داشت.

محمدرضا مودودی ۹ ماه سرپرست سازمان توسعه تجارت بود. با انتصاب زادبوم به جای مودودی همچنان این سازمان با سرپرست اداره خواهد شد.

100/

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار