تازه های خبری :
کد خبر: ۴۷۴۵۳
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
هفتاد تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران در نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان با ابراز نگرانی از وضعیت مدیریت باشگاه پرسپولیس تهران خواستار بازگشت حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق و خوزستانی به باشگاه پرسپولیس شدند.
به گزارش آرانیوز، تعدادی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی از وضعیت باشگاه پرسپولیس تهران ابراز نگرانی کردند.


 هفتاد تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران در نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان با ابراز نگرانی از وضعیت مدیریت باشگاه پرسپولیس تهران خواستار بازگشت حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق و خوزستانی به باشگاه پرسپولیس شدند.

این نمایندگان در نامه امضا شده خطاب به وزیر ورزش و جوانان نوشته‌اند که موفقیت تیم‌های ورزشی از اولویت‌های نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بوده و دارای حساسیت ویژه است و در ادامه این نامه خواستار رفع مشکل بازنشستگی حمیدرضا گرشاسبی و بازگشت وی به مدیریت باشگاه پرسپولیس تهران شده‌اند.

نکته حائز اهمیت اینست که تعدادی از نمایندگان مردم شهرهای مختلف خوزستان، از اندیمشک و شوش و ایذه و رامهرمز گرفته تا اهواز و آبادان و مسجدسلیمان، جزو افرادی هستند که زیر این نامه را امضا کرده‌ و نگرانی شدید خود را در خصوص وضعیت باشگاه پرسپولیس تهران ابراز داشته‌اند.

این در حالیست که استان خوزستان چه در زمینه‌ی ورزشی، چه در زمینه‌های مختلف، با مشکلات زیادی مواجه بوده است، اما هیچ‌گاه نمایندگان مردم این استان نامه‌ای با این میزان حساسیت خطاب به وزیر ورزش یا سایر وزرای دولت روحانی، ننوشته‌اند.

گزارش خبرنگار خوزستان اسپورت حاکیست، در همین چندماه اخیر شاهد سقوط چند تیم خوزستانی از لیگ‌های مختلف به دسته‌های پایین‌تر، همچنین فروش امتیاز چند تیم خوزستانی به استان‌های گیلان، یزد و ... بوده‌ایم اما نمایندگان مردم این خطه هیچ واکنشی نسبت به این اتفاقات تلخ و آزاردهنده نداشته‌اند.

عکس زیر نامه‌ی هفتاد نماینده مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر ورزش و جوانان در رابطه با وضعیت باشگاه پرسپولیس تهران است.
 
نمایندگان مردم خوزستان نگران وضعیت پرسپولیس
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار