تازه های خبری :
کد خبر: ۴۷۴۲۵
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
شهرکرد- رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: سرمایه گذاری در بخش صنایع تبدیلی در چهارمحال و بختیاری افزایش یافت.

به گزارش آرانیوز، ذبیح الله غریب در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در بخش صنایع تبدیلی چهارمحال و بختیاری افزایش یافت، اظهار داشت: یک هزار میلیارد تومان در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی چهارمحال و بختیاری سرمایه گذاری شد.

وی گفت: طرح تولید عرقیات، دمنوش و اسانس، طرح بسته‌بندی محصول قارچ ، فرآوری ماهی و خوراک آبزیان از جمله طرح های ارائه شده در بخش صنایع تبدیلی است.

رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: این طرح ها در شهرستان سامان، شهرکرد، بروجن و لردگان اجرا شده است.

وی بیان کرد: توسعه طرح های صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی زمینه ساز کاهش ضایعات بخش کشاورزی است و موجب افزایش اشتغال بخش کشاورزی می شود.

رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: جذب سرمایه گذار در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی از مهمترین اهداف در سالجاری است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار