تازه های خبری :
کد خبر: ۴۷۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: با توجه به افزایش قیمت مصالح، پیمانکاران علاقه کمتری برای فعالیت نشان می دهند.

به گزارش آرانیوز، رضا رضایی در جلسه ستاد اربعین استان اظهار کرد: عمده پروژه های مورد نیاز جاده ای در این راستا در حال انجام است.

وی افزود: تنها یک قطعه پر کار برد همچنان آغاز نشده که با توجه به افزایش قیمت ها پیمانکاران علاقه مند به فعالیت نیستند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان با بیان اینکه تلاش می شود برای تسهیل در رفت و آمد زائران این پروژه ها تا اربعین به بهره برداری برسد، تصریح کرد: دو مشکل عمده در پروژه ها وجود دارد که یکی معارض و دیگری عدم تامین منابع مالی است.

رضایی گفت: شرکت گاز در حریم جاده سوسنگرد تا بوستان ریل ایجاد کرده و مانع از عملیات جاده سازی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان بیان کرد: تامین منابع مالی نیز یکی دیگر از مشکلات پیش روی ما است و تا کنون وعده های تخصیص اعتبار بر روی کاغذ مانده است.

وی گفت: در حال حاضر بیش از ۵۰ میلیارد  سند آماده پرداخت وجود دارد که بودجه برای آنها تخصیص نیافته است.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان به مسئله پارکینگ شلمچه اشاره کرد و افزود: مطالبات پیمانکار در این راستا از سال گذشته روی زمین مانده است اما با پیگیری های مداوم بنا شد از هفته آینده این پروژه را انجام دهد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار