تازه های خبری :
کد خبر: ۴۷۰۴۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
مشهد - استاندار خراسان دضوی در احکامی جداگانه، شش مدیر ستادی استانداری و سه مشاور را منصوب کرد.

به گزارش آرانیوز، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، با صدور احکامی جداگانه، ۶ مدیر ستادی استانداری و سه مشاور را منصوب و در جلسه شورای مدیران، احکام صادره را ابلاغ کرد.

بر اساس احکام صادر شده، حجت الاسلام سید محسن علوی به عنوان مشاور استاندار در امور فرهنگی و حجت الاسلام سید صادق واعظ شهیدی به عنوان مشاور امور روحانیت منصوب شدند.

همچنین مهدی زین الدینی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری با حفظ سمت به عنوان سرپرست حوزه استاندار، محمد علی نبی پور به عنوان مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، محمد رضا شاه پسند به عنوان مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری منصوب و معرفی شدند.

در ادامه احمد قربانی به عنوان سرپرست اداره کل هماهنگی امور رفاهی زائران و مصطفی صفایی نیز برای سرپرستی اداره کل امور فرهنگی زائران منصوب شدند.

محمد حسین صالحی به عنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و شکوه میرشاهی نیز به عنوان مشاور و مسئول پیگیری پروژه های سرمایه مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی معرفی و منصوب شدند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار