تازه های خبری :
کد خبر: ۴۷۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
رئیس جمهور در دیدار مدیران و محققان جهاد دانشگاهی گفت:‌ آمریکا از این که بتواند نظام جمهوری اسلامی را ساقط کرده و استقلال مردم که آرمان بلند ملت ایران است را بشکند کاملا مایوس شده است.

به گزارش آرانیوز، حجت‌الاسلام حسن روحانی در دیدار مدیران و محققان جهاد دانشگاهی طی سخنانی اظهار داشت: جهاد معنای خاصی دارد اگر شما موسسه پژوهشی دارید با نام جهاد دانشگاهی یعنی باید کاری انجام دهید که در آن سرعت عمل، دقت عمل،‌ ارزان در  به دست آوردن  محصول باشد تا با کلمه جهاد سازگاری داشته باشد و قاعدتا این طور است. 

وی افزود: البته برخی موسسه‌های جهاد دانشگاهی از جمله موسسه رویان مورد توجه مسئولان و محققان در سطح منطقه و جهان قرار گرفته که جزو افتخارات کشور ما است و یکی از تحقیقاتی که امروز نیز در ارتباط با آن به طور کلی مختصر صحبت شد پیشتازی در درمان از روش سلول‌های بنیادی است که از اهمیت بالایی برخوردار است. 

بیشتر بخوانید

رئیس جمهور گفت‌: ما در شرایطی هستیم که نیاز ملت  ایران به تلاش جوانان، مبتکران، اساتید و فرهیختگان از هر زمانی دیگری بیشتر است چراکه در طول 40 سال گذشته هیچگاه دشمنان ما، با این شدت ایران را مورد تحریم قرار نداده بودند. البته آنها فهمیدند که به آن هدفی که برای تحریم سنگین ملت ایران مصور بودند نرسیده‌اند؛ آمریکا از این که بتواند نظام جمهوری اسلامی را ساقط کرده و  استقلال مردم که آرمان بلند ملت ایران است بشکند کاملا مایوس شده است. 

روحانی خاطرنشان کرد: مردم ما در حال سختی کشیدن هستند و سال گذشته سال سختی را پشت سر گذاشتند. ولی در عین حال باید بگوییم که  منابع دولت محدود است و صبر مردم نامحدود است چراکه معتقدم تحمل ملت ایران از ایمانشان به خدا است. 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار