تازه های خبری :
کد خبر: ۴۷۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
رئیس جمهور در دیدار مدیران و محققان جهاد دانشگاهی گفت:‌ آمریکا از این که بتواند نظام جمهوری اسلامی را ساقط کرده و استقلال مردم که آرمان بلند ملت ایران است را بشکند کاملا مایوس شده است.

به گزارش آرانیوز، حجت‌الاسلام حسن روحانی در دیدار مدیران و محققان جهاد دانشگاهی طی سخنانی اظهار داشت: جهاد معنای خاصی دارد اگر شما موسسه پژوهشی دارید با نام جهاد دانشگاهی یعنی باید کاری انجام دهید که در آن سرعت عمل، دقت عمل،‌ ارزان در  به دست آوردن  محصول باشد تا با کلمه جهاد سازگاری داشته باشد و قاعدتا این طور است. 

وی افزود: البته برخی موسسه‌های جهاد دانشگاهی از جمله موسسه رویان مورد توجه مسئولان و محققان در سطح منطقه و جهان قرار گرفته که جزو افتخارات کشور ما است و یکی از تحقیقاتی که امروز نیز در ارتباط با آن به طور کلی مختصر صحبت شد پیشتازی در درمان از روش سلول‌های بنیادی است که از اهمیت بالایی برخوردار است. 

بیشتر بخوانید

رئیس جمهور گفت‌: ما در شرایطی هستیم که نیاز ملت  ایران به تلاش جوانان، مبتکران، اساتید و فرهیختگان از هر زمانی دیگری بیشتر است چراکه در طول 40 سال گذشته هیچگاه دشمنان ما، با این شدت ایران را مورد تحریم قرار نداده بودند. البته آنها فهمیدند که به آن هدفی که برای تحریم سنگین ملت ایران مصور بودند نرسیده‌اند؛ آمریکا از این که بتواند نظام جمهوری اسلامی را ساقط کرده و  استقلال مردم که آرمان بلند ملت ایران است بشکند کاملا مایوس شده است. 

روحانی خاطرنشان کرد: مردم ما در حال سختی کشیدن هستند و سال گذشته سال سختی را پشت سر گذاشتند. ولی در عین حال باید بگوییم که  منابع دولت محدود است و صبر مردم نامحدود است چراکه معتقدم تحمل ملت ایران از ایمانشان به خدا است. 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار