تازه های خبری :
کد خبر: ۴۶۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
بیرجند- استاندار خراسان جنوبی گفت: برخی از مناطق استان به لحاظ زیرساختی نیازمند کمک های اورژانسی هستند که خواستاریم از محل اعتبارات عمرانی مبلغی برای توسعه آنها در اختیار قرار گیرد.

به گزارش آرانیوز، محمدصادق معتمدیان شامگاه دوشنبه در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری خراسان جنوبی خواستار توجه معاون توسعه روستایی و مناطق محروم به زیرساخت های خراسان جنوبی شد و افزود: برخی از مناطق استان به لحاظ زیرساختی نیازمند کمک های اورژانسی هستند.

وی ادامه داد: خواستاریم از محل اعتبارات عمرانی مبلغی برای توسعه زیرساخت هایی اعم از راه، آب سانی و قنات در اختیار خراسان جنوبی قرار گیرد تا در مناطق مورد نظر هزینه شود.

معتمدیان ادامه داد: همچنین خواستاریم حداقل دو هزار میلیارد ریال از تسهیلات ملی برای توسعه اشتغال روستایی خراسان جنوبی اختصاص یابد.

رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی هم در این جلسه بیان کرد: سال گذشته شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان با همکاری نهادهای مختلف برای محرومیت زدایی جذب کردیم.

مهدی هنری ادامه داد: آمادگی داریم اگر مبلغی در حوزه محرومیت زدایی در اختیارمان قرار گیرد، ۲.۵ برابر آن تسهیلات کار اجرایی تحویل دهیم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار