تازه های خبری :
کد خبر: ۴۶۵۳۷
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳
بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از وزش باد شدید، گرد و خاک و کاهش دید افقی از پنج شنبه شب تا شنبه هفته آینده در استان خبر داد.

به گزارش آرانیوز، علیرضا خندان رو  با اشاره به وضعیت جوی هوای استان طی ۲۴ ساعت آینده بیان کرد: با توجه به آخرین بررسی‌های انجام شده بر نقشه‌های پیش‌یابی، طی امروز و فردا آسمان استان نسبتاً آرام خواهد بود.

وی از وزش باد شدید و گرد و خاک در مرز شرقی خبر داد و گفت: همچنین با تقویت گرادیان فشار از پنج شنبه شب تا شنبه هفته آینده وزش باد شدید و گرد و خاک به ویژه در نیمه شرقی را خواهیم داشت.

مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی ادامه داد: این امر در برخی از ساعات در نوار شرقی سبب کاهش دید افقی خواهد شد.

خندان رو با اشاره به وضعیت دمای هوای استان در ۲۴ ساعت آینده بیان کرد: دمای هوا تا شنبه هفته آینده در طول روز تغییر عمده‌ای ندارد اما طی امشب به طور میانگین دو تا سه درجه افزایش خواهد داشت.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته شهرستان‌های بیرجند و قاین با ۱۷ درجه سانتی گراد سردترین و دهسلم نهبندان با ۴۵ درجه سانتی گراد گرم‌ترین مناطق بوده‌اند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار