تازه های خبری :
کد خبر: ۴۶۵۳۶
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
بیرجند- سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: ۳۰۰ هزار جلد شناسنامه مکانیزه از ابتدای تیرماه ۱۳۸۹ تاکنون در استان صادر شده است.

به گزارش آرانیوز، علیرضا مهرآوراز صدور بیش از هفت هزار جلد شناسنامه مکانیزه در سه ماهه سال جاری خبر داد و افزود: از تیرماه سال ۱۳۸۹ که آغاز طرح صدور شناسنامه‌های مکانیزه بوده تاکنون ۳۰۰ هزار جلد شناسنامه مکانیزه صادرشده است.

وی با اشاره به اهمیت کارت هوشمند ملی بیان کرد: از هم استانی‌ها خواستاریم با توجه به اتمام مهلت استفاده از کارت‌های ملی قدیمی، برای کارت هوشمند ملی اقدام کنند.

مهرآور از آمادگی مجموعه ثبت‌احوال استان برای همکاری در برگزاری انتخابات اسفندماه سال جاری خبر داد و گفت: تمهیدات لازم برای ایام انتخابات از حیث شناسنامه و اوراق هویتی پیش بینی شده تا مردم در این ایام دچار مشکل نشوند.

سرپرست اداره کل ثبت‌احوال خراسان‌جنوبی بیان کرد: شناسنامه‌هایی که مخدوش شده و یا دچار پارگی، آب‌خوردگی و ایراد داشتن برگه ضرب مهرهای انتخاباتی است، باید در اسرع وقت تعویض شود.

وی بیان کرد: از شهروندان خواستاریم در صورت فقدان شناسنامه و بروز مشکل در این مدرک هویتی هرچه سریع‌تر در شهرستان‌های تابعه استان به ادارات ثبت‌احوال و در مرکز استان به دفاتر پیشخوان خدمات دولت مراجعه و نسبت به تعویض شناسنامه اقدام کنند.

گفتنی است؛ انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری دوم اسفندماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار