تازه های خبری :
کد خبر: ۴۶۴۰۶
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:کشاندن برخی از حاشیه‌های فیلم گاندو به سطح جامعه و تضعیف بودجه صدا و سیما به مصلحت کشور و جامعه نیست.

به گزارش آرانیوز، حجت‌الاسلام احمد سالک با اشاره به مباحثی که پیرامون کاهش بودجه صدا و سیما به‌خاطر پخش سریال گاندو مطرح شده است، اظهار داشت: صدا و سیما زبان ملت ایران است و این زبان باید از نظر مادی و معنوی تقویت شود. اگر ایرادی در صدا و سیما وجود دارد باید بدون اینکه در صحنه جامعه مطرح شود، آن را به صورت جلسات گفتمانی برطرف کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: کشاندن برخی از حاشیه‌های فیلم گاندو به سطح جامعه و تضعیف بودجه صدا و سیما به مصلحت کشور و  جامعه نیست.

وی با بیان اینکه باید از هرگونه تشنج‌زایی در سطح جامعه جلوگیری کرد، افزود: باید اختلافات با مسئولان ذیربط به صورت گفتمان دوستانه حل و فصل شود و صدا و سیما موظف است که مجموعه نیازهای فرهنگی، فکری، سیاسی و اجتماعی جامعه را بر اساس مستندات شفاف‌سازی کند و در راستای سیاستهای نظام جمهوری اسلامی عمل نماید.

سالک یادآور شد: در مجلس شورای اسلامی نیز بیش از 150 نفر از نمایندگان به خاطر پخش سریال گاندو و تقاضای ادامه این نوع تولیدات، از ریاست صدا و سیما حمایت کردند، امیدواریم دولت و مجلس این زبان ملت ایران را با قدرت مادی و معنوی خودشان تقویت کنند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار