تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۷۰۹
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
یاسوج- معاون سیاسی وزیر کشور گفت: امانت داری محور فعالیت وزارت کشور در انتخابات است.

به گزارش آرانیوز،جمال عرف عصر یکشنبه در نشست شورای اداری و آئین معارفه استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد، افزود: وزارت کشور دو وظیفه ذاتی و اصلی دارد، که حوزه سیاست داخلی یکی از این موارد بوده و مهمترین رخداد آن در آینده پیش رو انتخابات است.

عرف تصریح کرد: سیاست وزارت کشور بی طرفی است و به هیچ وجه حق جانبداری از کسی وجود ندارد و باید امانت دار باشیم.

وی قانون و رعایت مقررات را مبنای فعالیت‌ها دانست و گفت: بر اساس قانون انتخابات عمل خواهیم کرد.

معاون سیاسی وزیر کشور برگزاری انتخابات سالم و بدون مشکل را مورد تاکید قرار داد و گفت: نقش فرمانداران در تحقق این مهم محسوس است.

وی افزود: نشاط انتخاباتی نیز از ارکانی است که باید به درستی انجام شود و بخشی از مشارکت تابع نشاط و شور است.

عرف با اشاره به انتخاب استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در انتخاب استاندار جدید کش و قوس نداشتیم و از زحمت استاندار قبلی کهگیلویه و بویراحمد نیز تقدیر می‌کنم.

وی افزود: دکتر کلانتری نیز مانند دکتر احمدی عنصری فداکار، پرکار و مدیری خستگی ناپذیر است.

به گزارش خبرنگار مهر، در این آئین از زحمات علی محمد احمدی تقدیر و حسین کلانتری به عنوان استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

کلانتری سابقه معاونت سیاسی استانداری ایلام و مدیرکل امنیتی وزارت کشور را در کارنامه کاری خود دارد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار