تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۱
با پیگیری های مکرر دکتر ساعدی نماینده مردم شریف دشت آزادگان و هویزه با کارگروه های تخصصی و وزارتی شرکت آب و فاضلاب کشور به اطلاع مردم شهید پرور سوسنگرد می رساند که در روزهای آتی گروه کارشناسی متشکل از مهندسان فنی و بهره برداری آب و فاضلاب کشور به همراه سه استان معین قم، قزوین و همدان جهت اصلاح شبکه فاضلاب شهر سوسنگرد در منطقه استقرار خواهند یافت.

به گزارش اختصاصی آرانیوز(حوزه خوزستان) در نهایت با پیگیری های مکرر و مداوم نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی ، به منظور اصلاح شبکه فاضلاب دشت آزادگان توسط سه استان معین قم، قزوین و همدان انجام می شود.

این درحالی است که سیلاب اخیر مشکلات متعددی را برای مردم شهرهای دشت آزادگان و هویزه ایجاد کرد که با ورود به هنگام و پیگیری های مستمری که از سوی قاسم ساعدی رئیس مجمع نمایندگان خوزستان انجام، شد به زودی این مشکل در سطح این شهرها برطرف می شود.

همچنین در برنامه ریزی های صورت گرفته توجه خاصی بر اصلاح شبکه آب و فاضلاب شده که پیش بینی می شود بعد از عملیات بازسازی، وضعیت در شرایط مناسب تری قرار بگیرد.

علاوه بر این وضعیت آب و فاضلاب روستاها نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت که این ناشی از تلاش های خستگی ناپذیر نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی است.

پیش از این نیز ساعدی در زمینه اصلاح شبکه برق در راستای پایداری شبکه پیگیری هایی صورت گرفت که منجر به عقد تفاهم نامه ای ویژه در این حوزه شد.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان تلاش کرده تا وزارت نیرو خدمات خود به حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه را تسهیل کند.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار