تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۶۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
مدیرکل سازمان هواشناسی استان خوزستان گفت: در روزهای امروز، فردا و از ابتدای هفته آینده تا اواسط هفته آینده دمای بالا و تا نزدیک به ۵۰ سانتی‌گراد در بعضی از مناطق استان همچون اهواز، آبادان، شوش و امیدیه پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش آرانیوز، محمد سبزه‌زاری با اشاره به آخرین وضعیت هواشناسی استان خوزستان اظهار داشت: آسمان استان تا 24 ساعت آینده صاف تا کمی ابری و در مناطق غربی و جنوبی و مرکزی گاهی همراه با وزش باد قابل ملاحظه پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به افزایش ضرایب ناپایداری از بعدازظهر امروز تا فردا بیان کرد: از بعدازظهر امروز تا ابتدای شب، رشد ابر، رگبار پراکنده، رعد و برق و تندباد لحظه‌ای در مناطق ارتفاعات جنوب‌شرق و شرق استان احتمال دارد.

مدیرکل سازمان هواشناسی استان خوزستان عنوان کرد: در روزهای امروز، فردا و از ابتدای هفته آینده تا اواسط هفته آینده دمای بالا و تا نزدیک به 50 درجه سانتی‌گراد در بعضی از مناطق استان همچون اهواز، آبادان، شوش و امیدیه پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان این‌که در شبانه‌روز گذشته شوش با 50 و دهدز با 26 درجه سانتی‌گراد به‌ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان گزارش شده‌اند ادامه داد: در همین بازه زمانی تغییرات دمایی اهواز بین 31 تا 50 درجه سانتی‌گراد گزارش شده است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار