تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۶۱۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
یکی از کم کار ترین نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی نماینده مردم بهبهان است و این درحالی است که تعداد 5 هزار نیروی کار در این شهرستان در آستانه بیکاری هستند.

خداحافظی کشت زر با صندلی بهارستان و مردم ولایتمدار دارالمؤمنین بهبهان/وعده های آقای نماینده برای اشتغال زایی بهبهان با ۵ هزار نیروی بیکار که کمر مردم بهبهان را خم کرده ٣ سال گذشت بهبهان در آستانه بحران بیکاری است/آقا کشت زر تغییر جدی و ملموس در بهبهان مشاهده می‌شود؟/تیر خلاص مردم دارالمؤمنین بهبهان به کشت زر/چوب برخی نمایندگان مجلس ناکارآمد در چرخ استان خوزستان/پایانی بر کلنگ زنی های انتخاباتی/چرا خوزستانی ها باید قربانی سیاستهای برخی نمایندگان خوزستان را بدهد/قرار بود قطار نمایندگان مجلس استان خوزستان کوه را جابجا کند ولی نماینده بهبهان زورش هم به پالایشگاه بیدبلند هم نرسید/عزم جدی و بلند مردم دارالمؤمنین بهبهان برای کاندیداتوری متخصص، کاردان، با تجربه و شجاع/ورود نماینده ی تکراری به شهر دارالمؤمنین ممنوع است/دومین نماینده خوزستانی که باید با خانه ملت خداحافظی کند پرونده آن بسته شد

به گزارش اختصاصی آرانیوز (حوزه خوزستان) پالایشگاه بیدبلند که در تابستان امسال برنامه ریزی تعدیل نیروهای مازاد را انجام داده است مردم شهرستان بهبهان را با بحران عظیمی بیکاری مواجه کرده است.

این نیروها که در طول سه سال گذشته با عملکردی که از خود نشان داده اند به پیشرفت 98 درصدی این پروژه کمک زیادی کرده اند حال بدون هیچ مسئولیتی از سوی دستگاه های مربوطه در آستانه بیکاری هستند و در این خصوص این نماینده مجلس است که سکوت اختیار کرده و هیچ اقدامی نمی کند.

نتیجه تصویری برای بید بلند

این نیروها با پایان پروژه قرار است به سرنوشت نگران کننده ای دچار شوند و این شهرستان از داشتن نماینده ای کارآمد که بتواند این مشکل را برطرف کند محروم است.

نتیجه تصویری برای بید بلند

شهرستان بهبهان با معضلات بسیار زیادی رو به رو است و همچنان این نماینده مردم است که به سکوت خود در قبال این مشکلات ادامه می دهد.

مردم آغاجاری و بحرانی که توجه ای به آن نشد
بحران دیگری که در حوزه انتخابیه آقای نماینده بسیار نمود دارد، وضعیت واحدهای مسکونی است که در شهر آغاجاری است. این منطقه از فرسودگی بسیار بالایی برخوردار است و تا کنون اقدام جدی در رابطه با آن صورت نگرفته است.

مردم از این بابت نارضایتی جدی دارد ولی رسیدگی های لازم در این خصوص صورت نگرفته است و حتی نماینده این مردم در مجلس درباره آن صحبتی به زبان نیاورده است.

هرچند که کشت زر یکی از نمایندگان غیرفعال در مجلس شورای اسلامی است ، اما حداقل ترین کار ممکن این بود که موضوع بافت فرسوده شهر آغاجاری از سوی وی مورد پیگیری قرار می گرفت.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار