تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۴۹۹
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
کیوان خسروی سخنگوی شورای عالی امنیت ملی در یادداشتی اختصاصی که در اختیار خبرگزاری تسنیم قرار داده، درباره رویکردهای جدید قوه قضاییه تحت مدیریت حجت‌الاسلام رئیسی اظهار نظر کرده است.

به گزارش آرانیوز، کیوان خسروی سخنگوی شورای عالی امنیت ملی در یادداشتی که در اختیار ما قرار داده، درباره رویکردهای جدید رئیس دستگاه‌های قضا در مدیریت قوه قضاییه اظهارنظر کرده است. متن این یادداشت کوتاه به شرح زیر است: 

چندی قبل درمعیت دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی با حجت الاسلام و المسلمین رئیسی رئیس محترم قوه قضاییه ملاقاتی داشتیم.

ضرورت بهره‌گیری هماهنگ از اختیارات قوای سه گانه برای حداکثرسازی ظرفیت‌های حوزه ارتباطات راهبردی کشور بویژه جذب بیشتر مشارکت رسانه‌ها در این بخش به بحث گذارده شد. 

پیرامون برخی دغدغه‌های موجود در فضای سیاسی کشورو ضرورت تعیین تکلیف تعدادی از پرونده‌های جاری مهم در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نیز گفتگو شد. دیدگاه‌های گره‌گشا و متفاوت جناب آقای رئیسی در موضوعات راهبردی بسیار جالب توجه بود.

تاکید بر تقویت رویکردهای حرفه‌ای، ایجاد بسترهای امن و غیر امنیتی برای افزایش بهره‌وری رسانه‌ها در ابعاد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، بویژه ضرورت آزادسازی ظرفیت‌های رسانه‌ای برای مقابله موثر با فساد و نقد مسئولانه قوای سه گانه از محورهای مورد تاکید جناب آقای رئیسی بود.

دیدگاه‌های ایشان برای من به عنوان فردی که چند دهه در مسئولیت‌های مختلف رسانه‌ای فعالیت دارد بسیار جدید وقابل توجه بود. برخی همکاران رسانه‌ای وهمچنین تعدادی از کارآفرینان کشور که در ماه مبارک رمضان میهمان رئیس قوه قضاییه بودند نیز قرائت‌های مشترکی از سعه صدر و رویکرد مثبت ایشان نسبت به رفع سریع موانع و دغدغه‌های حوزه رسانه و کار وتولید در کشور داشتند. 

در جلسه مشترک با رئیس محترم قوه قضاییه پیرامون موضوعات مهم دیگری نیز گفتگو شد که شرح آن بماند برای آینده.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!