تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۴۹۹
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
کیوان خسروی سخنگوی شورای عالی امنیت ملی در یادداشتی اختصاصی که در اختیار خبرگزاری تسنیم قرار داده، درباره رویکردهای جدید قوه قضاییه تحت مدیریت حجت‌الاسلام رئیسی اظهار نظر کرده است.

به گزارش آرانیوز، کیوان خسروی سخنگوی شورای عالی امنیت ملی در یادداشتی که در اختیار ما قرار داده، درباره رویکردهای جدید رئیس دستگاه‌های قضا در مدیریت قوه قضاییه اظهارنظر کرده است. متن این یادداشت کوتاه به شرح زیر است: 

چندی قبل درمعیت دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی با حجت الاسلام و المسلمین رئیسی رئیس محترم قوه قضاییه ملاقاتی داشتیم.

ضرورت بهره‌گیری هماهنگ از اختیارات قوای سه گانه برای حداکثرسازی ظرفیت‌های حوزه ارتباطات راهبردی کشور بویژه جذب بیشتر مشارکت رسانه‌ها در این بخش به بحث گذارده شد. 

پیرامون برخی دغدغه‌های موجود در فضای سیاسی کشورو ضرورت تعیین تکلیف تعدادی از پرونده‌های جاری مهم در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نیز گفتگو شد. دیدگاه‌های گره‌گشا و متفاوت جناب آقای رئیسی در موضوعات راهبردی بسیار جالب توجه بود.

تاکید بر تقویت رویکردهای حرفه‌ای، ایجاد بسترهای امن و غیر امنیتی برای افزایش بهره‌وری رسانه‌ها در ابعاد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، بویژه ضرورت آزادسازی ظرفیت‌های رسانه‌ای برای مقابله موثر با فساد و نقد مسئولانه قوای سه گانه از محورهای مورد تاکید جناب آقای رئیسی بود.

دیدگاه‌های ایشان برای من به عنوان فردی که چند دهه در مسئولیت‌های مختلف رسانه‌ای فعالیت دارد بسیار جدید وقابل توجه بود. برخی همکاران رسانه‌ای وهمچنین تعدادی از کارآفرینان کشور که در ماه مبارک رمضان میهمان رئیس قوه قضاییه بودند نیز قرائت‌های مشترکی از سعه صدر و رویکرد مثبت ایشان نسبت به رفع سریع موانع و دغدغه‌های حوزه رسانه و کار وتولید در کشور داشتند. 

در جلسه مشترک با رئیس محترم قوه قضاییه پیرامون موضوعات مهم دیگری نیز گفتگو شد که شرح آن بماند برای آینده.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار