تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۲۴۰
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۱
نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: اجازه ورود عناصر قدرت در اجرای احکام قضایی ندهید.

اجازه ورود عناصر قدرت در اجرای احکام قضایی ندهید

 

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری هرمزگان بیان داشت: یکی از عوامل مهم در امیدوار کردن مردم خروجی احکام دستگاه قضائی است. مردم از برخورد با دانه درشت‌ها امیدوار می‌شوند، یکی از مهتمان در جلسات دادگاه با کت و شلوار شرکت می‌کند مردم از رفع تبعیض خوشحال می‌شوند. در اجرای قانون هیچکس را ندیدن موجب خوشحالی مردم می‌شود.

وی عنوان کرد: اجازه ورود ندادن به عناصر قدرت در دستگاه قضائی مردم را خوشحال و امیدوار می‌کند. حرف دل مردم است که قانون برای دانه درشت‌ها و افراد ضعیف یکسان باشد.

آیت الله نعیم آبادی خاطرنشان کرد: از اینکه پرونده‌ها به ۵ تا ۶ سال نرسد مردم را راضی خواهد کرد. مردم با گرانی می‌سازند ولی با فساد نمی‌سازند. عامل گرانی مردم و سو مدیریت است. اما قاطعیت دستگاه قضا در برخورد با فساد جامعه را امیدوار می‌کند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان اظهار داشت: در هر موردی که نهی از منکر می‌کنیم مردم می‌گویند این را ول کنید بروید جلوی فساد و اختلاس را بگیرید. مردم می‌گویند ما را می‌گیرید ولی دانه درشت‌ها را رها می کنید این تفکر اشتباه است اما خواسته جدی مردم است. اجازه ندهید عناصر قدرت در دستگاه قضائی مانع اجرای قانون شوند اجازه ندهید فکر کنند که در دستگاه قضا می‌توانند ورود کنند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

آزمونی بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/شمارش معکوس برای ریاست دیوان محاسبات کشور/هفته آینده روزهای سرنوشت ساز و امتحانی بزرگ و حساس در انتظار بهارستان نشینان، برای میدان ونک خیابان برزیل، دیوان محاسبات کل کشور رقم می خورد/بر اساس تبصره ٢ماده١۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید٢٠ سال سابقه کار داشته باشد/یاران احمدی‌نژاد، لطف الله فروزند و مهرداد بذرپاش با این آیین نامه حذف می شوند/فرش قرمز پارلمان برای ۴ گزینه برای ریاست دیوان و ۴ گزینه برای دادستان دیوان محاسبات کل کشور در کمیسیون برنامه و بودجه مطرح هستند/نائب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس گفت:گزینه ریاست و دادستانی دیوان محاسبات روی میز کمیسیون برنامه و بودجه پارلمان/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات چه کسی خواهد بود؟/هر رآی نمایندگان مهری بر تایید یا رد فساد ستیزی پارلمان/٢٠سال سابقه کار یکی ار شروط انتخاب رئیس دیوان محاسبات خواهد بود/ عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور و شجاعی دادستان دیوان با ساختمان دیوان محاسبات کل کشور خداحافظی می کنند؟/مارتن بزرگ برای دیوان محاسبات کل کشور/رایزنی‌ها در راهروهای پارلمان ادامه دارد/خبرنگاران آرانیوز تا انتخاب رئیس دیوان محاسبات تمامی گزینه و رایزنی ها به صورت مخصوص رصد می کنند تا به افکار عمومی اطلاع رسانی کنیم/گزینه‌های دیوان محاسبات کل کشور شنبه صبح ٢٨ تیرماه روی پیشخوان آرانیوز منتشر می شود