تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۲۲۲
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمدعنوان کرد:
معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: : موضوع پرداخت تسهیلات برای طرحهای تولیدی واشتغالزای بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در استان طی یک ماه آینده پیگیری و اجرایی می شود.

جعفر گوهرگانی بعدازظهر چهارشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان افزود: برنامه ریزی برای فعالیت همه واحدهای تولیدی استان با تمام ظرفیت انجام شود.

وی بیان داشت: فعالین عرصه تولید و اشتغال، همه دستگاه‌های تخصصی در حوزه اقتصادی و بانک‌های عامل همه در تلاش هستند که واحدهای تولیدی با تمام ظرفیت کار کنند.

گوهر گانی افزود: در این جلسه مشکلات ۹ طرح تولیدی استان مطرح و بررسی شد.

وی تصریح کرد: از این تعداد شش واحد در بخش تولید مواد غذایی و دو طرح صنعتی و یک طرح نیز تعاونی بود که مشکلاتی همچون تأمین اجتماعی، مالیات، تسهیلات بانکی و سرمایه در گردش داشتند.

گوهرگانی افزود: در این راستا پیگیری‌های لازم انجام و مشکلات مرتفع شد.

معاون اقتصادی استاندار بیان داشت: برنامه ریزی لازم برای سرکشی نمایندگانی از دستگاه‌های تخصصی، حوزه اقتصادی استانداری و نمایندگانی از بانک‌های عامل در طول سال از واحدهای تولیدی انجام شده است.

گوهرگانی افزود: در نشستی مشترک مشکلات بررسی خواهد شد و چنانچه این مشکلات قابل رفع نبود، در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی خواهند شد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

آزمونی بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/شمارش معکوس برای ریاست دیوان محاسبات کشور/هفته آینده روزهای سرنوشت ساز و امتحانی بزرگ و حساس در انتظار بهارستان نشینان، برای میدان ونک خیابان برزیل، دیوان محاسبات کل کشور رقم می خورد/بر اساس تبصره ٢ماده١۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید٢٠ سال سابقه کار داشته باشد/یاران احمدی‌نژاد، لطف الله فروزند و مهرداد بذرپاش با این آیین نامه حذف می شوند/فرش قرمز پارلمان برای ۴ گزینه برای ریاست دیوان و ۴ گزینه برای دادستان دیوان محاسبات کل کشور در کمیسیون برنامه و بودجه مطرح هستند/نائب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس گفت:گزینه ریاست و دادستانی دیوان محاسبات روی میز کمیسیون برنامه و بودجه پارلمان/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات چه کسی خواهد بود؟/هر رآی نمایندگان مهری بر تایید یا رد فساد ستیزی پارلمان/٢٠سال سابقه کار یکی ار شروط انتخاب رئیس دیوان محاسبات خواهد بود/ عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور و شجاعی دادستان دیوان با ساختمان دیوان محاسبات کل کشور خداحافظی می کنند؟/مارتن بزرگ برای دیوان محاسبات کل کشور/رایزنی‌ها در راهروهای پارلمان ادامه دارد/خبرنگاران آرانیوز تا انتخاب رئیس دیوان محاسبات تمامی گزینه و رایزنی ها به صورت مخصوص رصد می کنند تا به افکار عمومی اطلاع رسانی کنیم/گزینه‌های دیوان محاسبات کل کشور شنبه صبح ٢٨ تیرماه روی پیشخوان آرانیوز منتشر می شود