تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۱۴۷
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
تعدادی از نمایندگان عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر رئیس مجلس پیشنهادی درباره انتخابات هیئت رئیسه پارلمان به وی ارائه کردند.

 

براساس این گزارش، فراکسیون‌های امید، نمایندگان و مستقلان ولایی با توجه به نزدیک شدن زمان انتخابات هیئت‌رئیسه، جلساتی درون‌فراکسیون برگزار می‌کنند و همچنین در حال رایزنی با سایر فراکسیون‌های سیاسی درباره معرفی کاندیدا‌های کرسی ریاست مجلس هستند، اما  تاکنون این فراکسیون‌ها، به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌اند.

اما طبق پیگیری‌هایی که درباره این انتخابات داشته مشخص شده که حدود 8 تن  از نمایندگان عضو فراکسیون امید (اصلاح‌طلبان) و 4 تن از نمایندگان عضو فراکسیون مستقلان ولایی در روزهای گذشته با حضور در دفتر علی لاریجانی رئیس فعلی پیشنهاداتی درباره این انتخابات به وی ارائه کرده‌اند.

یکی از نمایندگان مجلس ضمن تأیید این خبر گفت که پیشنهادی که این نمایندگان به لاریجانی ارائه کرده‌اند به‌نفع 2 طرف است، اما این منبع آگاه از اعلام این پیشنهاد خودداری کرد.

در همین زمینه علیرضا رحیمی عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون امید مجلس نیز به خبرنگار تسنیم گفته است که این تعداد نماینده‌ای که به دیدار لاریجانی رفته‌اند قطعاً مأموریتی از سوی فراکسیون نداشته‌اند و به‌صورت شخصی با رئیس مجلس دیدار داشته‌اند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار