تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۱۱۹
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸
رامشیر و رامهرمز دو شهرستانی هستند که در انتخابات ها از مشارکت های بالایی برخوردار بوده اند . مردم این دو شهرستان اغلب از حضور در پای صندوق های رای استقبال کرده اند اما نباید در بین همه این مشارکت ها گلایه ها و ناراحتی های مردم این مناطق از نماینده مجلس شورای اسلامی آن را از یاد برد.

به گزارش اختصاصی آرانیوز(حوزه مجلس) اقبال محمدیان نماینده ای است که طی ادوار گذشته بیشترین انتقادات را از سوی مردم این دو شهرستان به خود اختصاص داده و این موضوع بخاطر عملکرد ها و عدم پاسخگویی به مطالبه گری های مردم رامشیر و رامهرمز است. 

نکته ای که اقبال محمدیان را این روزها مشغول خود کرده است ، کلنگ زنی های بی مورد و تبلیغاتی است . گلنگ پروژه هایی که اجرای آنها حتی به عمر مجلس فعلی هم نمی رسد اما این درحالی است که چاه های نفت بر سر رامهرمز و رامشیر سایه افکنده و جوانان و آنها به دنبال کار می گردند.

همچنین دخالت های بیش از حد این نماینده مجلس در انتصاب روسای ادارات مختلف شهرستان های رامشیر و رامهرمز باعث شده تا خدمات رسانی های لازم به مردم به دلیل عدم اشراف افراد به موضوعات شرایط نگران کننده ای در سطح این حوزه های انتخابیه به وجود بیاید.

شهروندان رامشیری و رامهرمزی خواستار نماینده ای هستند که بتواند مطالبات آنها را مورد پیگیری قرار بدهد اما متاسفانه چنین اتفاقی نیفتاده و وضعیت شهرستان ها نشان می دهد که نماینده مجلس نتوانسته است ظرفیت های لازم را برای بهبهود شرایط زندگی مردم بکار بگیرد.

در نهایت خبرنگاران ما با بررسی های میدانی از دو شهرستان رامشیر و رامهرمز در میان مردم به گفتگو نشتند و نظرسنجی ها نشان می دهد که اقبال محمدیان دیگر در بین مردم اقبالی ندارد و این مردم هستند که میخواهند آینده ای دیگر را با انتخاب فردی اصلح تر رقم بزنند.

بررسی های خبرنگاران ما در این شهرستان ها همچنان ادامه داد و تحرکات انتخاباتی و تبلیغاتی این نماینده فعلی مجلس بررسی می شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!