تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۱۱۹
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸
رامشیر و رامهرمز دو شهرستانی هستند که در انتخابات ها از مشارکت های بالایی برخوردار بوده اند . مردم این دو شهرستان اغلب از حضور در پای صندوق های رای استقبال کرده اند اما نباید در بین همه این مشارکت ها گلایه ها و ناراحتی های مردم این مناطق از نماینده مجلس شورای اسلامی آن را از یاد برد.

به گزارش اختصاصی آرانیوز(حوزه مجلس) اقبال محمدیان نماینده ای است که طی ادوار گذشته بیشترین انتقادات را از سوی مردم این دو شهرستان به خود اختصاص داده و این موضوع بخاطر عملکرد ها و عدم پاسخگویی به مطالبه گری های مردم رامشیر و رامهرمز است. 

نکته ای که اقبال محمدیان را این روزها مشغول خود کرده است ، کلنگ زنی های بی مورد و تبلیغاتی است . گلنگ پروژه هایی که اجرای آنها حتی به عمر مجلس فعلی هم نمی رسد اما این درحالی است که چاه های نفت بر سر رامهرمز و رامشیر سایه افکنده و جوانان و آنها به دنبال کار می گردند.

همچنین دخالت های بیش از حد این نماینده مجلس در انتصاب روسای ادارات مختلف شهرستان های رامشیر و رامهرمز باعث شده تا خدمات رسانی های لازم به مردم به دلیل عدم اشراف افراد به موضوعات شرایط نگران کننده ای در سطح این حوزه های انتخابیه به وجود بیاید.

شهروندان رامشیری و رامهرمزی خواستار نماینده ای هستند که بتواند مطالبات آنها را مورد پیگیری قرار بدهد اما متاسفانه چنین اتفاقی نیفتاده و وضعیت شهرستان ها نشان می دهد که نماینده مجلس نتوانسته است ظرفیت های لازم را برای بهبهود شرایط زندگی مردم بکار بگیرد.

در نهایت خبرنگاران ما با بررسی های میدانی از دو شهرستان رامشیر و رامهرمز در میان مردم به گفتگو نشتند و نظرسنجی ها نشان می دهد که اقبال محمدیان دیگر در بین مردم اقبالی ندارد و این مردم هستند که میخواهند آینده ای دیگر را با انتخاب فردی اصلح تر رقم بزنند.

بررسی های خبرنگاران ما در این شهرستان ها همچنان ادامه داد و تحرکات انتخاباتی و تبلیغاتی این نماینده فعلی مجلس بررسی می شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار