تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۱۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین مجلس از رایزنی جدی این فراکسیون با فراکسیون‌های ولایی و امید بر سر ادامه ریاست لاریجانی در مجلس دهم خبر داد.

به گزارش آرانیوز، محمدحسین قربانی عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین از تلاش و رایزنی‌های فراکسیون متبوعش با فراکسیون‌های امید و ولایی جهت اجماع در مورد ریاست مجلس در انتخابات هیئت رئیسه خبر داد.

وی گفت: انتخابات هیئت رئیسه در اجلاسیه چهارم متفاوت با دوره‌های قبل است و با توجه به اینکه در اجلاسیه آخر مجلس قرار داریم، باید تدابیر ویژه ای برای اجماع اندیشیده شود.

نماینده مردم آستانه اشرفیه اظهار داشت: هنوز با فراکسیون امید بر سر ریاست مجلس به اجماع نرسیده‌ایم.

قربانی گفت: حاجی بابایی رئیس فراکسیون ولایی تا دیروز مصمم به نامزدی برای ریاست مجلس بود، ولی با صحبت‌هایی که امروز انجام شد، او منصرف شد.

وی ادامه داد: اجماع فراکسیون ولایی نیز این است که حاجی بابایی نامزد ریاست مجلس نشود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین گفت: فراکسیون متبوعش تلاش دارد بین سه فراکسیون بر سر نواب رئیس فعلی مجلس نیز توافق صورت گیرد و گزینه دیگری معرفی نشود اما به نظر می‌رسد فراکسیون ولایی برای نواب رئیس مجلس نامزدهایی را معرفی خواهد کرد.

 

 

کد خبر
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!