تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۰۹۷
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
زنجان-رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان زنجان از برگزاری ورزش‌های همگانی در ۵۷ پارک و ایستگاه ورزشی در استان زنجان خبر داد و گفت: برنامه صبحگاهی در پارک‌ها از ۷ تا ۹ صبح برگزار می‌شود.

به گزارش آرانیوز، محمد کریم رحیم زاده از برگزاری ورزش‌های همگانی در ۵۷ پارک و ایستگاه ورزشی در استان زنجان خبر داد و افزود: برنامه صبحگاهی در پارک‌ها از ۷ تا ۹ صبح برگزار می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت ۳۰۰ مربی در حوزه ورزش‌های همگانی در استان زنجان، اظهار کرد: طی چهار سال گذشته ۲ هزار مربی در حوزه ورزش‌های همگانی تربیت شده‌اند که برای ۱۰ درصد از این مربیان اشتغال ایجادشده و مشغول مربی‌گری هستند.

رحیم زاده تأکید کرد: برنامه ورزش همگانی در پارک‌ها با مشارکت شهرداری و شورای شهر زنجان انجام می‌گیرد که امیدواریم این همکاری در سال ۹۸ باقوت بیشتری تداوم پیدا کند.

وی افزود: در حال حاضر ۶۷ مربی در شهر زنجان ورزش همگانی را در پارک‌ها و بوستان‌ها انجام می‌دهند.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان زنجان با بیان اینکه فعالیت هیئت‌های ورزش همگانی در بخش‌های مختلف پیگیری می‌شود، ابراز کرد: ورزش همگانی بانوان در هفت رشته فعال است.

کریم زاده با اشاره به اینکه با برنامه‌ریزی صورت گرفته دوره‌های آموزشی در زنجان برگزار می‌شود، گفت: ۶۸ رشته مختلف ورزشی در هیئت ورزش‌های همگانی فعال است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار