تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۰۹۷
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
زنجان-رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان زنجان از برگزاری ورزش‌های همگانی در ۵۷ پارک و ایستگاه ورزشی در استان زنجان خبر داد و گفت: برنامه صبحگاهی در پارک‌ها از ۷ تا ۹ صبح برگزار می‌شود.

به گزارش آرانیوز، محمد کریم رحیم زاده از برگزاری ورزش‌های همگانی در ۵۷ پارک و ایستگاه ورزشی در استان زنجان خبر داد و افزود: برنامه صبحگاهی در پارک‌ها از ۷ تا ۹ صبح برگزار می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت ۳۰۰ مربی در حوزه ورزش‌های همگانی در استان زنجان، اظهار کرد: طی چهار سال گذشته ۲ هزار مربی در حوزه ورزش‌های همگانی تربیت شده‌اند که برای ۱۰ درصد از این مربیان اشتغال ایجادشده و مشغول مربی‌گری هستند.

رحیم زاده تأکید کرد: برنامه ورزش همگانی در پارک‌ها با مشارکت شهرداری و شورای شهر زنجان انجام می‌گیرد که امیدواریم این همکاری در سال ۹۸ باقوت بیشتری تداوم پیدا کند.

وی افزود: در حال حاضر ۶۷ مربی در شهر زنجان ورزش همگانی را در پارک‌ها و بوستان‌ها انجام می‌دهند.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان زنجان با بیان اینکه فعالیت هیئت‌های ورزش همگانی در بخش‌های مختلف پیگیری می‌شود، ابراز کرد: ورزش همگانی بانوان در هفت رشته فعال است.

کریم زاده با اشاره به اینکه با برنامه‌ریزی صورت گرفته دوره‌های آموزشی در زنجان برگزار می‌شود، گفت: ۶۸ رشته مختلف ورزشی در هیئت ورزش‌های همگانی فعال است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!