تازه های خبری :
کد خبر: ۴۵۰۳۱
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
بوشهر - استاندار بوشهر خواستار بازرسی مشترک و نظارت دائم بر بازار شد و گفت: نمایشگاه خرمای بوشهر در دیگر استان‌ها راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش آرانیوز، عبدالکریم گراوند عصر چهارشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان بوشهر اظهار داشت: کنترل قیمت‌ها و نظارت بر بازار باید به صورت جدی در دستور کار باشد و از همه ظرفیت‌ها در این راستا استفاده شود.

وی خواستار برگزاری نشستی با مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت جهاد کشاورزی و صنف سردخانه‌داران برای بررسی قیمت خرما شد و افزود: نمایشگاه خرمای استان بوشهر در دیگر استان‌ها برگزار می‌شود تا شاهد رونق بازار باشیم.

استاندار بوشهر تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان تقاضا برای خرید خرما افزایش یافته است و باید تلاش شود که قیمت محصول دچار آسیب نشود و همچنین خرمای مورد نیاز مردم نیز تأمین شود.

وی با تاکید بر تقویت بازرسی و نظارت بر بازار توسط دستگاه‌های متولی بیان کرد: در صورتی که وزارت بازرگانی ایجاد شود می‌تواند کمک خوبی برای نظارت بیشتر بر بازار و کنترل قیمت‌ها باشد.

گراوند اضافه کرد: در حالی که دشمنان همه تلاش خود را برای ایجاد نارضایتی به کار گرفته‌اند، افزایش قیمت‌ها یکی از برنامه‌های اساسی آنها است و تلاش دارند با ایجاد گره‌های معیشتی در بین مردم نارضایتی ایجاد کنند.

وی خواستار تداوم نظارت‌ها و کنترل قیمت‌ها شد و گفت: بازرسی مشترک و نظارت دائم بر بازار باید با جدیت انجام شود تا بازار دچار افزایش قیمت‌های غیرواقعی نشود.

استاندار بوشهر کنترل قیمت گوشت مرغ را ضروری دانست و ادامه داد: تدابیر لازم برای تأمین شکر مورد نیاز مردم به ویژه در مصرف خانگی اتخاذ شود تا مشکلی را شاهد نباشیم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار