تازه های خبری :
کد خبر: ۴۴۹۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
اردبیل- با حضور معاون اول قوه قضائیه، «ناصر عتباتی» به عنوان رئیس‌کل جدید دادگستری استان اردبیل معرفی شد

به گزارش آرانیوز، رئیس‌کل سابق دادگستری استان اردبیل عصر یکشنبه در آئین تکریم و معارفه رؤسای کل دادگستری استان اردبیل به وضعیت مطلوب استان به لحاظ جرایم اشاره کرد و گفت: در برخی شاخص‌ها در رتبه‌های نخست کشور قرار گرفتیم.

حجت الاسلام محمد علی قاصدی با اشاره به سلامت دستگاه قضائی در این استان گفت: تمامی موفقیت‌ها مرهون تیم مدیریتی و برنامه‌ریزی مدون است و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نکردیم.

وی با تاکید به اینکه طی سال‌های اخیر رسیدگی به پرونده‌های قضائی شتاب گرفته و اطاله دادرسی کاهش یافته است، اضافه کرد: هر چند نواقصی در فعالیت‌ها مشاهده می‌شود اما در مجموع تلاش کردیم تمامی توان خود برای تکریم مردم را به کار گیریم.

رئیس‌کل سابق دادگستری استان به برقراری انضباط مالی و قانونی در دستگاه قضائی استان به تعبیر دستگاه‌های نظارتی اشاره و تصریح کرد: از جمله اقدامات دستگاه قضائی استان مبارزه با مفاسد اخلاقی و اقتصادی بوده تا جایی که حمایت از سرمایه‌گذاری با هدف مبارزه با مفاسد اقتصادی مورد توجه ویژه است.

قاصدی به اجرای به هنگام احکام بعد از صدور حکم اشاره کرد وبیان داشت: مجموعه مدیریتی توانمندی در دستگاه قضائی حاکم شده است.

در این مراسم رئیس‌کل جدید دادگستری استان اردبیل نیز به سلامت استان به لحاظ جرایم خشن و سازمان یافته اشاره و تصریح کرد: در مجموع استان اردبیل از امنیت مطلوبی برخوردار بوده و این مهم در سایه تلاش‌های دستگاه‌های اجرایی و انتظامی و قضائی استان است.

ناصر عتباتی با تاکید به اینکه دستگاه قضائی پس از این نیز توجه به حقوق عامه را با جدیت دنبال می‌کند، افزود: در این خصوص از هیچ تخلف و جرمی چشم‌پوشی و اغماض نخواهیم کرد و به ویژه در صیانت از بیت المال هیچ تخلفی چشم پوشی نخواهد شد.

وی با تاکید به اینکه دستگاه قضائی نارسایی‌هایی در خدمت رسانی دارد، افزود: رفع این نواقص با جدیت در سال جاری دنبال می‌شود چرا که هدف اصلی ما خدمت‌رسانی به مردم است.

رئیس‌کل جدید دادگستری استان همچنین به بومی سازی برنامه‌ها اشاره و تصریح کرد: با توجه به روحیه همکاری و همدلی در استان، به نیاز شهرها توجه ویژه خواهیم داشت.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار