تازه های خبری :
کد خبر: ۴۴۳۶۷
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
صبح امروز هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، هیئت رئیسه این اتاق را برای دوره نهم انتخاب کردند.
به گزارش آرانیوز، در نخستین جلسه نهمین دوره اتاق بازرگانی تهران، اعضای اتاق تهران، رئیس، نواب رئیس و هیئت ر هیئت رئیسه اتاق بازرگانی تهران را انتخاب کردند.

بر اساس این گزارش، از 57 عضو اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی تهران، 53 نفر در جلسه صبح امروز حاضر بودند و نهایتا مسعود خوانساری توانست به عنوان تنها کاندیدای ریاست اتاق تهران با کسب 51 رأی موافق، برای چهار سال آینده در سمت ریاست اتاق بازرگانی تهران انتخاب شود و برای دومین بار ریاست اتاق بازرگانی تهران را عهده دار شد. ‌

همچنین علا میرمحمد صادقی و محمد اتابک که آنها نیز تنها کاندیداهای نواب ریاست اتاق بازرگانی تهران بودند به ترتیب با کسب 50 و 46 رای به عنوان نایب رئیس اول و دوم اتاق بازرگانی تهران انتخاب شدند.

علاوه بر این ناصر ریاحی و سیده فاطمه مقیمی به عنوان خزانه دار و منشی نهمین دوره اتاق بازرگانی تهران را با رای اعضای هیئت نمایندگان برگزیده شدند. به گزارش تسنیم اعضای هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران 60 نفر هستند که 40 نفر از آنها با رأی اعضای اتاق بازرگانی تهران انتخاب می‌شود و 20 نفر دیگر به عنوان نمایندگان دولت از سوی وزرای کشاورزی و وزیر صنعت معدن و تجارت معرفی می‌شوند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار