تازه های خبری :
کد خبر: ۴۳۴۴۰
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱
دارالمؤمنین همدان همواره صحنه حماسه سازی بوده و ۲۲ بهمن امسال نیز حماسه دیگری زیر بارش برف در همدان شکل گرفت تا به دشمنان بفهمانند که هیچ‌گاه مردم از انقلاب خود خسته نشده و نخواهند شد.

دارالمؤمنین همدان حماسه‌ساز شد/ برگزاری جشن انقلاب زیر بارش برف

 از ماه‌ها قبل دشمنان نظام با برنامه‌ریزی‌هایی سعی داشتند جشن ۴۰ سالگی انقلاب را تلخ کنند تاجایی که با فشارهای گوناگون اقتصادی و افزودن بر شدت جنگ نرم برای کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن تلاش می کردند.

اما برای اهمیت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باید مروری به صحبت‌های مقام معظم رهبری که همیشه نقشه راه را برای ملت ایران نمایان کرده‌ و توطئه‌های دشمنان انقلاب را گوشزد کرده اند؛ داشت.

رهبر معظم انقلاب اسلامی سال گذشته باوجود آنکه شاهد این حجم اقدامات عملیاتی دشمن در فشار اقتصادی حاصل از تحریم‌ها نبودیم به مناسبت گرامیداشت سالروز انقلاب اسلامی و اهمیت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن فرمودند که ایام‌الله و مناسبت‌های مهم انقلاب اسلامی مایه قوام و استحکام نظام است و امسال به دلیل یاوه‌گویی‌های برخی دولتمردان آمریکایی و غیرآمریکایی، مردم که احساس کردند دشمن در حال کمین گرفتن است، در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از همیشه گرم‌تر و پرشورتر حاضر شدند و همه آمدند.

تاریخ را که ورق می زنیم در چند ماه گذشته مردم شاهد توطئه‌هایی بسیار شدید از جانب شیطان بزرگ آمریکا بوده اند و ترامپ برای فشار ظالمانه بیشتر به مردم ایران از برجام خارج شد تا فشارهای خود را بر اقتصاد ایران گسترش دهد و با متورم کردن بازار ایران و فشارهای اقتصادی مردم ایران را نسبت به انقلاب بدبین کند اما ملت ایران در این ۴۰ سال از سخت‌ترین گذرگاه‌ها عبور کرده‌ و نشان داده‌اند که در شدیدترین تحریم ها نیز که قرار بگیرند، همچنان پای آرمان های امام خود خواهند ایستاد.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ در چهلمین سالگرد انقلاب یک پیام مهم برای تمامی دشمنان انقلاب اسلامی داشت و آن اینکه بدانند مردم ایران همچنان بعد از گذشت ۴۰ سال پای این نظام و آرمان‌های امام راحل بوده و به رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای وفادار هستند و هیچ‌گونه مشکلی نمی‌تواند باعث شود که مردم از راهی که رفته‌اند بازگردند.

یک شهروند همدانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی‌ها از عوامل مهم بازدارنده توطئه بدخواهان انقلاب است، گفت: دشمنان، همراهی و اعتقاد مردم به نظام و انقلاب را در این مناسبت‌ها ارزیابی می‌کنند بنابراین مردم برای حفظ امنیت و استقلال کشور امسال نیز حضوری پرشور در راهپیمایی داشتند.

مردم ایران اسلامی سال‌هاست که چون صخره‌ای سترگ در برابر تمام امواج و ناملایمت ها ایستاده‌اندمحمد قدیمی بابیان اینکه مردم همدان نیز همگام با مردم جای‌جای ایران با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که پای انقلاب، امام و رهبری خود ایستاده‌اند و از هیچ موجی هراس ندارند، گفت: مردم ایران اسلامی سال‌هاست که چون صخره‌ای سترگ در برابر تمام امواج و ناملایمت ها ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس مردم استان همدان ۸ هزار شهید تقدیم انقلاب کردند و در جایی که لازم بود همدان شهیدان مدافع حرم را برای پاسداری از راه شهدا و دفاع از حرم حضرت زینب (س) و اینکه پای تکفیری به چند صد کیلومتری این مرزوبوم هم نرسد فدا کردند، گفت: امروز نیز در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی پرشکوه‌تر از سال‌های گذشته در صحنه حاضر شدند تا بگویند همچنان پای خون شهدا و آرمان‌های انقلاب هستند و خواهند بود.

آری دارالمؤمنین همدان همواره صحنه حماسه سازی بوده و ۲۲ بهمن ۹۷ نیز حماسه دیگری از دیار عالمان هگمتانه شکل گرفت و در این میان فرقی نمی کرد که حاضران انقلاب را درک کرده باشند و یا از نسل سوم و چهارم انقلاب باشند چون همه از پیر و جوان در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور داشتند تا به تمامی اجنبی‌هایی که خارج از این مرزوبوم نشسته‌اند و در انتظار شکست اراده این مردم هستند بفهمانند که هیچ‌گاه مردم از انقلاب خود خسته نشده و نخواهند شد.

یک شهروند دیگر که نایب‌قهرمان ووشو بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ نیز هست در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برای دنیا از اهمیت بالایی برخوردار است و تمام رسانه‌های دنیا این راهپیمایی را دنبال می کردند، گفت: مردم همدان با وجود سردی هوا و بارش برف در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب حضوری چشمگیر داشتند و صحنه‌های زیبایی از وحدت و همبستگی را به نمایش گذاشتند.

همه ما در برابر خون شهیدان مسئول هستیم

فرود ظفری افزود: در این چند ماه دشمن مشکلات اقتصادی فشارهای زیادی را به مردم وارد کرده اما هیچ‌گاه گرانی باعث نشد مردم در این روز باشکوه حضور پیدا نکنند چون همه ما در برابر خون شهیدان مسئول هستیم.

این ووشوکار که مدال نقره بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی اهدا کرده است، بابیان اینکه مردم ایران همواره پای رهبری خود هستند، گفت: ۲۲ بهمن روز تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی است و همواره مردم ثابت کردند تا پای جان پای ولایت‌فقیه هستند.

ظفری خاطرنشان کرد: استکبار جهانی از طریق فشار اقتصادی علیه انقلاب اسلامی هجمه وارد کرد تا ملت ایران ۴۰ سالگی این انقلاب را نبیند، اما همواره توصیه‌ها و هشدارهای رهبر معظم انقلاب اسلامی مانند چراغ راهی برای مردم بوده است.

وی با اشاره به نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی بیان کرد: امروز در کنار نسلی که انقلاب و دوران جنگ را درک کرده‌اند نسلی در صف اول راهپیمایی حضور دارد که نه سال ۵۷ و پیروزی انقلاب اسلامی را دیده و نه در دوران جنگ تحمیلی حضورداشته است.

نایب‌قهرمان ووشو بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ عنوان کرد: امروز نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی مشت محکمی بر دهان آمریکای جنایتکار و تمامی کسانی که به این مرزوبوم نظر دارند زدند و نشان دادند که آن‌ها نیز مانند پدران و پدربزرگان خود به این انقلاب وفادار هستند.

ملت ایران یک‌قدم از راه خود کوتاه نمی‌آیند

دارنده مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ در جریان راهپیمایی امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور گسترده مردم همدان در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: مردم انقلابی همدان همواره در راهپیمایی‌های ۲۲ بهمن حضور بسیار پرشوری دارند و امسال نیز با توجه به حساسیت‌های موجود حضور بسیار گسترده ای دیده می‌شود.

حمید اسلامی بابیان اینکه مردم همدان برگ زرین دیگری در کارنامه نظام را در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال رقم زدند، گفت: همان طور که دیدیم گرانی مانع حضور مردم دیار هگمتانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نشد چراکه این مشکلات در اراده ملت ایران تأثیری ندارد.

اسلامی خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی امسال از حضور در تمامی راهپیمایی‌های گذشته و دیگر عرصه‌های مردمی انقلاب اهمیت بیشتری داشت.

یکی دیگر از حاضران در راهپیمایی نیز با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور چشمگیر ورزشکاران در این مراسم اظهار داشت: هرساله تمامی ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی و جامعه بزرگ ورزش استان همدان با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان می‌دهند که همان‌طور که در عرصه‌های فراملی پرچم ایران را بالا می‌برند در زمانی که نیاز به رقم زدن حماسه باشد نیز با گرفتن پرچم ایران در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن حماسه سازی می‌کنند.

وی افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به دلیل اینکه بیگانگان چشم طمع به این مرزوبوم بسته‌اند و چشم دیدن جشن چهل‌سالگی نظام را ندارند از اهمیت دوچندانی برخوردار بود و خوشبختانه بسیار باشکوه‌تر از سالیان گذشته همه مردم در این راهپیمایی شرکت کردند و حماسه دیگری خلق کردند.

مردم دیار هگمتانه نشان داده‌اند پای نظام و انقلاب خود هستند

وی بابیان اینکه مردم دیار هگمتانه نشان داده‌اند در دوران سخت بیشتر پای نظام و انقلاب خود هستند، گفت: مردم مشکلات اقتصادی زیادی را تحمل می‌کنند اما هیچ‌گاه این مشکلات در ۴۰ سال گذشته باعث نشده تا مردم در زمانی که باید پای نظام باشند حضور نداشته باشند.

امروز بار دیگر ملت غیور و ولایت مدار دارالمومنین همدان لبیک گویان به خیابان ها آمدند و با آرمان های پاک انقلاب تجدید پیمان کردند؛ آری مردم انقلابی و فهیم همدان با وجود سردی هوا و بارش برف با حضورخروشان و بی سابقه خود در خیابان های شهر فریاد ضد استکباری سردادند و بار دیگر برگ زرینی بر تاریخ انقلاب در همدان افزودند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار