تازه های خبری :
کد خبر: ۴۳۲۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
وزیر نیرو گفت: تعداد ۸ هزار و ۹۷۰ روستا را با مجموع جمعیت ۶ میلیون نفر آبرسانی کرده ایم.
به گزارش آرانیوز، رضا اردکانیان صبح امروز در نشست خبری با تاکید بر اینکه وظیفه حاکمیت، تامین آب شرب با کیفیت است، گفت: عدم قطعیت برای تامین آب در کشور مطرح نیست و حاکمیت موظف است حتی با تهیه آب بسته بندی، نیازمردم به آب شرب را تامین کند. البته تولید هر آبی منجر به تولید پساب می‌شود که با مدیریت صحیح آن می توان به عنوان یکی از منابع تامین آب به شمار رود.

وی گفت: از سال ۹۲ تاکنون ۲۰ تصفیه خانه شهری مورد بهره برداری قرار گرفته و تعداد ۸ هزار و ۹۷۰ روستا با جمعیت ۶ میلیون نفری از آب شرب پایدار برخودار شده اند.

به گفته این مقام مسئول، سازندگان تجهیزات حوزه آب و فاضلاب نیز رشد ۶۰۰ درصدی را تجربه کرده اند و از ۲۰۰ سازنده به ۱۲۰۰ رسیده است. شرکت های مشاور پروژه های آب و فاضلاب نیز افزایش قابل توجهی را تجربه کرده اند. در حوزه فعالیت شرکت های ایرانی در بخش صنعت آب و برق برون مرزی نیز از سال ۹۶ افزایش بیشتری خواهد داشت.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار