تازه های خبری :
کد خبر: ۴۳۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
وزیر آموزش و پرورش گفت: مشکل استخدامی دانشجو معلمان امسال برطرف شد و برای سال آینده هم رایزنی می‌کنیم تا مشکلی پیش نیاید.
به گزارش آرانیوز، سید محمد بطحایی در حاشیه مراسم نواختن زنگ انقلاب در جمع خبرنگاران به برخی از سوالات آنها پاسخ داد. وی در ابتدا درباره طرح شهاب گفت: این طرح همچنان تنها روش شناسایی استعدادهای دانش آموزان در آموزش و پرورش به حساب می آید و ما هم آن را در دستور کار داریم.

وی در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت استخدامی دانشجومعلمان بیان کرد: اختلاف برداشت حقوقی از اسناد بالادستی وجود دارد که امسال برطرف شد و برای سال آینده هم رایزنی می‌کنیم تا مشکلی پیش نیاید، تمام تلاش می‌کنیم تا براساس قانون متعهدین خدمت استخدام به طور رسمی آزمایشی باشد.

وزیر آموزش و پرورش همچنین درباره توزیع شیر در مدارس گفت: برای امسال هم تخصیص اعتباری در این زمینه نداشتیم و تا زمانی که تخصیص نباشد نمی‌توانیم توزیع را انجام دهیم، اما امیدواریم بتوانیم اعتباراتی را دریافت کنیم تا حداقل در یک ماه باقی مانده امسال توزیع شیر در چند نوبت داشته باشیم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار