تازه های خبری :
کد خبر: ۴۳۲۷۸
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
بودجه شهرداری تهران در سال ۹۸، ۱۹ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تعیین شده است.
به گزارش آرانیوز، شهرداری تهران تا اول بهمن ماه فرصت دارد که لایحه بودجه سال آینده را به شورای شهر تهران ارسال کند، اما هنوز این لایحه برای سال ۹۸ به شورا ارسال نشده است. باتوجه به وضعیت مالیه شهر تهران قرار شد که بودجه سال آینده شهر تهران بر اساس سه سناریو و با برش یکساله از برنامه پنج ساله سوم شهر تهران تهیه و به شورای شهر ارسال شود.

بعد از جلسه هم اندیشی شهردار تهران با اعضای شورای شهر که شنبه گذشته برگزار شد، مقرر شد که بودجه سال آینده با حداقل رشد نسبت به سال جاری تهیه شد. اگرچه هنوز معاونت برنامه ریزی شهرداری تهران در حال چکش کاری برای رقم بودجه است، اما گویا رقم نهایی شده برای بودجه سال آینده شهر تهران ۱۹ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان است، که نسبت به سال جاری این رقم ۲۰ درصد افزایش داشته است.

لایحه بودجه سال آینده شهرداری تهران، سازمان ها و شرکتهای تابع در جلسه علنی روز یکشنبه ۱۴ بهمن به شورای شهر تهران تقدیم خواهد شد و شورای شهر تهران باید در حداقل زمان ممکن نسبت به بررسی و نهایی شدن بودجه اقدام کنند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار