تازه های خبری :
کد خبر: ۴۲۱۳۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸
امام‌ جمعه ملایر با بیان اینکه نخبگان و فرهیختگان جامعه امروز رسالت سنگینی بر عهده دارند، گفت : امروز کشور همانند دوران دفاع مقدس نیازمند وفاق و یکدلی‌است.
حجت الاسلام محمد باقر برقراری بعداز ظهر امروز در جمع نخبگان بسیجی ملایر، اظهار داشت: امروز برای عبور از توطئه‌های دشمنان باید وحدت، همدلی و اتحاد خود را حفظ کنیم.
 
وی با بیان اینکه منافقان و دشمنان امروز به دنبال نفوذ در مراکز حساس تصمیم‌گیری و حتی مساجد ما هستند، گفت: امروز مهمترین وظیفه ما این است که بدون توجه به حزب و جناح خاص واقعیات را برای نسل جوان بازگو کنیم.
برقراری با تاکید بر اینکه حفظ وحدت و همدلی نیاز کنونی کشور است، تصریح کرد: اگر کسی انقلابی واقعی باشد همچون شهدا همه‌ جانبه رشد می‌کند.

امام جمعه ملایر گفت: هماهگونه که  هشت سال دفاع مقدس را با وفاق و یکدلی مدیریت کردیم امروز نیز با پکپارچگی همه مردم در کنار مسئولان با پیروی از منویات مقام معظم رهبری می‌توانیم همه توطئه‌های دشمنان را  خنثی کنیم .

وی با اشاره به اینکه امروز همه ملت، دولت ، مجلس و قوه‌قضایه همه در کنار هم متحد و یکدل هستند، گفت: اگر امروز مسائل و مشکلاتی در جامعه وجود دارد به اصل دولت مرتبط نیست چرا که دولت قانونی و مورد انتخاب مردم است.

معاون استاندار و فرماندار ملایر با بیان اینکه  امروز برای مقابله با شرایط فعلی و جنگ اقتصادی دشمن نیازمند عزم و اراده جدی در بین تمامی مسئولان، نهادهای انقلابی و اقشار مختلف جامعه هستیم، گفت: برای مرتفع شدن مسائل و مشکلات کنونی جامعه نیازمند همراهی تمامی نخبگان، فرهیختگان، بسیجیان و استفاده از ایده‌ها و نظرات راهبردی آنان هستیم.

بیشتر بخوانید
تجمع طلاب و روحانیون همدان در حمایت از مردم مظلوم یمن برگزار شد

باب الله فتحی با بیان اینکه حل مشکلات فعلی جامعه نیازمند همراهی همه مردم و مسئولان  است، گفت: تقویت وحدت و همدلی در راستای گذر از گردنه صعب العبوری که دشمن علیه نظام و ‌کشور ما ایجاد کرده از ضروریات است.

وی  با بیان اینکه بسیج نهال پرثمری‌است که به دست توانای امام راحل بنیان نهاده شد و امروز به شجره طیبه تبدیل شده است، افزود: نیروهای بسیج تربیت یافته مکتب قرآن و اسلام هستند که عزت و اقتدار کشور اسلامی ایران به واسطه وجود این نیروهای توانمد است .
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار