تازه های خبری :
کد خبر: ۴۱۸۲۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۱
عضو شورای شهر چابهار گفت: استفاده از منابع آبی پایدار برای تامین آب شرب بندر چابهار یک ضرورت است.
شه بخش گرگیج ، اظهار داشت: در حال حاضر تامین آب شرب در چابهار از طریق منابع آبی موقت مانند حفر چاه و آب های ذخیره شده در پشت سدها تامین می شود.

وی افزود: از این رو استفاده از آب دریا به عنوان یک راهکار اساسی و منبع آبی پایدار و نامحدود باید در دستور کار مسئولان قرار بگیرد تا کمبودهای ناشی از کاهش ریزش های جوی جبران شود.

عضو شورای شهر چابهار گفت: به روستاهایی که در تابستان امسال دچار تنش های آبی شدند با تانکرهای سیار آبرسانی شد اما برای تامین آب باید به سمت منابع پایدار و نامحدود رفت.

وی با اشاره به اینکه برخی از کمبودهای آبی را با حفر چاه می توان مرتفع کرد، ادامه داد: اما این امر منوط به صدور مجوز و بررسی های کارشناسی است.

گرگیج تصریح کرد: می توان با اجرای ۹۰ کیلومتر خط انتقال طرح آبرسانی از دریا به شهرستان چابهار استفاده از منابع آبی پایدار برای تامین آب شرب این بندر اقیانوسی را شروع کرد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار