تازه های خبری :
کد خبر: ۴۱۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۴
دبیر کل سازمان جهانی گردشگری به همراه معاون رئیس جمهور وارد همدان شد.
زوراب پولولیکاشویلی دبیر کل سازمان جهانی گردشگری به همراه علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور دقایقی قبل برای شرکت در اجلاس جهانی گردشگری وارد همدان شدند.

مراسم افتتاحیه چهلمین نشست عمومی اعضای وابسته UNWTO و سیمنار بین المللی بهره گیری گردشگری فرهنگی از نوآوری و فناوری و برنامه فرهنگی فردا دوشنبه با حضور دبیرکل سازمان جهانی گردشگری در سالن استانداری همدان برگزار خواهد شد.

در این مراسم علاوه بر اجرای برنامه های فرهنگی تنی چند از مسئولان از جمله رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر کل سازمان جهانی گردشگری سخنرانی خواهند داشت.

چهلمین نشست عمومی اعضای وابسته UNWTO نقش نوآوری و تکنولوژی در توسعه گردشگری فرهنگی و افزایش رقابت پذیری و جذابیت مقصد را بررسی می کند.

در ادامه این مراسم نشست تخصصی پیرامون چگونگی تحریک توانمندی های گردشگری فرهنگی بابهره گیری از نوآوری فناوری برگزار خواهد شد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار