تازه های خبری :
کد خبر: ۲۴۲۶۶
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: حماسه دفاع مقدس خط و نشان خوبی در برابر طمع‌کارانی که به خیال خامشان می‌توانند کشور را یک هفته به تصاحب در بیاورند بود.
به گزارش آرانیوز،آیت‌الله سید‌علیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اظهار داشت: همان طور که بر همگان روشن است بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس جزو سرمایه‌های دینی و ملی ماست. 

وی گفت: با ایثار و جانفشانی رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس راه شهادت باز شد و در این دفاع همه جانبه یک برگ نورانی بود که به تاریخ پرافتخار اسلام افزوده شد.

عبادی با بیان اینکه ایثار و جانفشانی‌های دوران هشت سال دفاع مقدس باید حفظ شود افزود: از جهات گوناگون بزرگمردانی که در دوران جنگ تحمیلی و ایثار سر بلند بیرون آمدند جزو سرمایه‌هایی هستند که نباید به فراموشی سپرده شوند. 

وی بیان کرد: دفاع و ایثار دوران دفاع مقدس یک سر خطی است که باید همیشه متمرکز باشد چون حماسه دفاع مقدس خط و نشان خوبی در برابر طمع‌کارانی که به خیال خامشان می‌توانند کشور را یک هفته به تصاحب در بیاورند بود. 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: حفظ دوران دفاع مقدس تنها یک خاصیت ندارد و دستاورد آن دوران که یکی راهیان نور است سرمایه‌ای بزرگ است که همه ساله زن و مرد از آن بازدید می‌کنند.

عبادی با اشاره به اینکه دستاورد بزرگ اردوهای راهیان نور باید حفظ شود افزود: دشمن متوجه شده که از این طریق نمی‌تواند بر ملت ما نفوذ کند و از راه‌های دیگری از جمله تهاجم فرهنگی وارد می‌شود بنابراین باید تلاش کرد تا در این عرصه هم کم نگذاریم تا در نهایت پیروزی را در صحنه‌های دیگر هم رقم بزنیم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار