کد خبر: ۱۷۲۸
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۸
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان گفت: هویزه یکی از شهرهایی است که توانمندی زیادی برای گردشگری دارد و به این دلیل اداره میراث فرهنگی در این شهرستان به‌زودی راه‌اندازی می‌شود.

هویزه صاحب اداره میراث فرهنگی می‌شود

به گزارش خبرنگار آرانیوز( حوزه خوزستان )

افشین حیدری در این خصوص اظهار کرد: شهرستان هویزه دارای توانمندی‌های زیادی در بخش میراث فرهنگی و به‌ویژه گردشگری است و به این دلیل اداره میراث فرهنگی در این شهرستان تأسیس خواهد شد.

وی با اشاره به این که باید از توانمندی‌های موجود در این شهرستان استفاده شود خاطرنشان کرد: هویزه توانمندی‌های زیادی در بخش گردشگری دارد و به این دلیل باید کوشید تا با راه‌اندازی این اداره در راستای بروز این توانمندی‌ها تلاش کرد.

حیدری با اشاره به این که شهر هویزه می‌تواند با تکیه‌بر صنعت گردشگری متحول شود افزود: صنعت گردشگری در شهرستان هویزه می‌تواند تاحد زیادی باعث رونق و اشتغال شود و در این زمینه باید کوشید تا از همه ظرفیت‌ها برای خروج از بن‌بست این شهرستان تلاش کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان خاطرنشان کرد: در یک سال گذشته شش نمایندگی و اداره میراث فرهنگی در سراسر استان راه‌اندازی شده است و مهم‌ترین و آخرین آن‌ها تأسیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کلان‌شهر اهواز بود که با حضور مس<ولان سازمان میراث فرهنگی انجام شد.

وی با اشاره به این که باید از گردشگری هور در شهرستان هویزه استفاده کرد افزود: از هر گونه سرمایه‌گذاری در راستای سکونت و... گردشگران در شهرستان هویزه حمایت می‌کنیم و در این زمینه دست سرمایه‌گذاران را به گرمی می‌فشاریم.

حیدری یادآوری کرد: خوزستان دارای توانمندی‌های زیادی در بخش صنعت گردشگری و صنایع‌ دستی است و به این دلیل باید تلاش کرد تا در راستای شکوفایی این صنایع در استان گام‌هایی اساسی برداریم.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها