تازه های خبری :
کد خبر: ۱۲۱۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۸
مدیرعامل سازمان میادین شهرداری شیراز:
شیراز – مدیرعامل سازمان میادین و مشاغل شهرداری شیراز گفت: طبق قانون جمع آوری وانت بارهای میوه فروش در سطح شهر شیراز بر عهده پلیس راهور است.
به گزارش آرانیوز، بهنام جعفری ظهر شنبه در نشست خبری فعالیت های اخیر انجام شده در شهر شیراز تاکید کرد: با برنامه ریزی مناسب اقداماتی در خصوص ساماندهی وانت بارهای سطح شهر انجام داده ایم اما تعداد آنها بیش از اندازه است.

وی یادآور شد: طبق قانون وظیفه جمع آوری این خودروها که در سطح سواره توقف دارند بر عهده پلیس راهور است و اگر ما نیز برخورد کنیم کار خلاف قانون انجام داده ایم.

مدیرعامل سازمان میادین و مشاغل شهرداری شیراز تصریح کرد: پلیس می تواند این وانت بارها را جریمه و یا به پارکینگ هدایت کند اما اگر مامورین شهرداری وارد بحث شوند و خسارتی ایجاد گردد اما مقصر هستیم زیرا خلاف قانون رفتار کرده ایم.

جعفری در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه برای ایام نوروز حدود ۴۰ بازارچه دائم و موقع طراحی شده، گفت: ۲۰ بازارچه دائمی در سطح شهر داشتیم و ۲۰ بازارچه موقت نیز راه اندازی کرده ایم که نظارت کامل بر آنها انجام می شود.

وی تصریح کرد: تمامی میوه هایی که در این بازارچه ها عرضه می شود تولیدات داخل استان فارس است و هیچگونه وارداتی از استانهای دیگر نداریم.

مدیرعامل سازمان میادین و مشاغل شهرداری شیراز در خصوص ساماندهی مشاغل مزاحم نیز گفت: چند سایت مخصوص اینگونه مشاغل راه اندازی شده که رد این راستا سایت سنگ فروشان، آهن فروشان و.. فعالیت خود را آغاز کرده اند.

جعفری در پاسخ به سئوال خبرنگاری در خصوص نرخ میوه شب عید در بازارچه های شهرداری نیز گفت: نظارت کامل انجام می شود و حتی در برخی از بازارچه ها نرخ میوه با نرخ میدان اصلی تره بار شیراز برابر و یا حتی کمتر است.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار