کد خبر: ۱۰۶۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۸
مدیر کل آموزش وپرورش خوزستان عنوان کرد:
با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان کشوری واستانی،گردهمایی رؤسای تعاون وامور رفاهی ادارات آموزش وپرور ش سراسر کشور در آبادان برگزار شد.

آموزش و پرورش هیچگاه اولویت نخست دولت ها نبود است

به گزارش آرانیوز، امروز چهارشنبه با حضور دکتر بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش وپرورش و جمعی ا زمسئولان کشوری واستانی ، گردهمایی رؤسای تعاون وامور رفاهی ادارات آموزش وپرور ش سراسر کشور در هتل کاروان سرای آبادان برگزار شد.

در این گردهمایی سیاری مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت متبوع، مسئولان شرکت بیمه معلم، معاونان  شرکت بیمه آتیه سازان حافظ و دکتر تقی زاده معاون صندوق ذخیره فرهنگیان کشور حضور داشتند و مسائل و نکات لازم را در حوزه کاری خود بیان نمودند.
دکتر سیاری در این گردهمایی،گزارشی از اقدامات و فعالیتهای انجام شده در وزارت و ادارات تعاون آموزش و پرورش سراسر کشور را ارائه نمود و به تشریح برنامه های آتی وسیاست ها ی جدید تعاون وپشتیبانی وزارت آموزش وپرورش پرداخت.

همچنین در این گردهمایی محمد تقی زاده مدیر کل آموزش وپرورش استان خوزستان  ضمن تبریک دهه مبارک فجر و با اشاره به وضعیت تاریخی کشورمان گفت:دوره های متفاوت حکومتی در کشور داریم وتنها دوره ای که ایران استعمارگر و استعمارپذیر نبوده ،دوران شکوهمندانقلاب اسلامی است و انقلاب دستاوردهای خیلی بزرگی داشته است اما ماندگاری انقلاب تاکنون  بخش بزرگی از آن برعهده ی دستگاههای فرهنگی به ویژه آموزش وپرورش بوده است.

مدیر کل آموزش وپرورش استان اظهار نمود: اگر انقلاب اسلامی را در این 37سال حفظ کرده ایم و قوام و دوام پیدا کرده  به دلیل داشتن هویت بزرگ دینی، ملی و فرهنگی است که باید دانش آموزان را  بر اساس همان مبانی، دینی فکری و اعتقادی به خوبی تربیت کنیم تا در دیگر زمینه ها مشکلات و آسیب های کمتری داشته باشیم

تقی زاده افزود: یک تمدن، فرهنگ و انقلاب زمانی در مسیر تحول، تکامل و پیشرفت قرار می گیرد که آموزش وپرورش آن جامعه در اولویت اول قرار بگیرد و بزرگ ترین چالش و آسیبی  که همیشه آموزش وپرورش را تهدید کرده است این است که متأسفانه این دستگاه بزرگ هیچ وقت اولویت اول دولتها نبوده است.

تقی زاده تصریح کرد:  هر مدیریت باید برنامه ریزی علمی متناسب  داشته باشد. « برنامه »، هدف و جهت را تعیین می کند. لذا  برنامه ریزی ودرگیر کردن ذهن جامعه ، خانواده ها و مسئولان با چالش ها ومشکلات آموزش وپرورش بسیار حائز اهمیت است و ما در قبال  دانش آموزان وفرهنگیان مسئولیم و موظفیم یک برنامه مناسب  برای حل  مسائل آموزشی وپرورشی داشته باشیم.

مدیر کل آموزش وپرورش خوزستان با اشاره به برنامه توسعه آموزش وپرورش استان وتلاش های صورت گرفته برای پیگری و اجرای برنامه ها ی اداره کل  در جلسات با دستگاهها  و شورای آموزش وپرورش استان افزود: با درگیر کردن ذهن مسئولان توانستیم در مطالبات آموزش وپرورش گام ها ی بلندی برداریم و موفقیتهای خیلی بزرگی در سطوح مختلف کسب کنیم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار