تازه های خبری :
کد خبر: ۱۰۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۹
روزنامه المنار نوشت: خاندان سعودی و گروه های تروریستی وابسته برای خروج از تنگناهای کنونی در منطقه در انتظار پیروزی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هستند.

آل سعود و گروه های تروریستی سوریه، در انتظار پیروزی جمهوری خواهان آمریکا

به گزارش آرانیوز، روزنامه فلسطینی به نقل از دیپلمات های اروپایی اضافه کرد: آل سعود به هم پیمان ها و گروه های تروریستی وابسته به خود در سوریه اعلام کرده است تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و پیروزی جمهوری خواهان به موضعگیری و فعالیت های خود به صورت کنونی ادامه دهند.
خاندان حاکم در عربستان ارتباط مستحکمی با حزب جمهوری خواه آمریکا دارد و امیدوار است این حزب پس از پیروزی در انتخابات آینده، جنگی جدیدی را با استفاده از دلارهای نفتی کشورهای عربی خلیج فارس به سوریه تحمیل کند.
این دیپلمات ها تاکید کردند که شکست و ناکامی سیاست های عربستان، این کشور را مجبور کرده است هم پیمان های خود را با وعده توانایی وادار کردن جمهوری خواهان آمریکا به آغاز جنگی همه جانبه علیه سوریه، تروریست ها را به پایداری تشویق کند.
عربستان امیدواراست با پیروزی حزب جمهوری خواه آمریکا و تشویق آن ها برای جنگ درسوریه، سیاست های خود را در منطقه نجات دهد و از فروپاشی همه جانبه حکومت وهابی جلوگیری کند.
کارشناسان، این تلاش آل سعود را نشانه شدت و گستردگی مشکلاتی می دانند که این خاندان درپی ناکامی سیاست های خود در عراق، سوریه و یمن و بحران مالی در آن گرفتار شده است.
براساس این گزارش، سیاست های مسوولان کنونی عربستان موجب خشم برخی از اعضای خاندان حاکم شده است و سخن از امکان سقوط این خاندان در میان شاهزاده ها و فرزندان آن ها بالا گرفته است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار