کد خبر: ۱۰۴۶۹
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۰
آموزش وپرورش خوزستان به عنوان دستگاه اجرایی برتر در امراقامه نماز،تقدیر شد و آموزش وپرورش خوزستان برای دومین سال متوالی، عنوان شایسته تقدیر ویژه در امر اقامه نماز را کسب نمود.

 آموزش وپرورش خوزستان به عنوان دستگاه اجرایی برتر اقامه نمازشد

به گزارش آرانیوز، استاندار خوزستان و مدیر ستاد اقامه نماز استان با اهداء لوح تقدیر ، از آموزش وپرورش خوزستان به عنوان دستگاه اجرایی برتر در امراقامه نماز،تقدیر شد و آموزش وپرورش خوزستان برای دومین سال متوالی، عنوان شایسته تقدیر ویژه در امر اقامه نماز را کسب نمود.

گفتنی است مراسم تقدیر از دستگاههای برتر استان در امر نماز، امروز دوشنبه 5/11/94در تالار مهتاب اهواز برگزار شد و لوح تقدیر به محمد تقی زاده مدیر کل آموزش وپرورش استان اهدء شد.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است: بر اساس رأی و نظر هیئت ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان،مجموعه برنامه ها وفعالیتهای توسعه وترویج فرهنگ اقامه نماز  دستگاه اجرایی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان در سال 93 شایسته تقدیر ویژه گردیده و با ارزیابی نهایی در ردیف 3 دستگاه اجرایی استان در امر اقامه نماز قرار گرفته است.

شایان ذکر است اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان در سال گذشته نیز در این زمینه با کسب 960 امیتاز از 1000 امتیاز به عنوان دستگاه برتر در امر نماز معرفی شد وعنوان شایسته تقدیر ویژه را کسب کرده بود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار