کد خبر: ۱۰۳۸۹
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۹
مراسم تقدیر از 37دانش آموز خوزستانی برگزیده کشوری در سی و سوّمین دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز ، در آمزوشگاه شاهد عفاف ناحیه یک اهواز برگزار شد.

تقی زاده: قرآن کریم بزرگ ترین اندیشه ای است که علم ودانش را توصیف می کند

به گزارش آرانیوز،مراسم تقدیر از 37دانش آموز خوزستانی برگزیده کشوری در  سی و سوّمین دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز ، در آمزوشگاه شاهد عفاف ناحیه یک اهواز برگزار شد.

 

 

 

 

مدیر کل آموزش وپرورش استان خوزستان در این مراسم باشکوه با اشاره به دیدگاه های اسلام شناسان غربی در خصوص قرآن کریم ،گفت: آنها معتقدند اگر قرآن کریم خرافه بود قطعا" به علم ،دانش ،تفکر وتعقل نمی پرداخت .همچنین این بزرگ ترین فرستاده ی الهی و کتاب توصیف ناپذیر، محور افکار همه مردم جهان خواهد شد.یا اینکه  می گویند: قرآن کریم بزرگ ترین اندیشه ای است که علم ودانش را توصیف می کند.

 

 

 

 

محمد تقی زاده با اشاره به احادیث نبوی اظهار نمود:قرآن کریم نقش باران را دارد وبه دلهای خشکیده ومرده ،حیات می دهد.

 

 

 

 

وی تصریح کرد: راه نجات تمدّن اسلامی از انحطاط ، عمل به قرآن کریم است و همه ی ما باید با فهم  و شناخت عمیق
از این معجزه الهی در این زمینه تلاش کنیم وتنها راه برون رفت جوامع  از چالشها و مصیبت ها توجه به قرآن کریم وشناخت وعمل به آن است.

 

 

 

 

تقی زاده افزود : سراسر قرآن کریم داستانها ومثالهای بسیار ساده و روشن است که در تمام تاریخ بشریت قابل استفاده وقابل فهم است واگر به این آیات نورانی عمل شده بود دنیای اسلام  گرفتار چنین شرایط نامناسب وجنگ وظم وستم
نمی شد.

در این مراسم چند نمونه  از کار دانش آموزان برگزیده کشوری اجرا شد و در پایان از برگزیدگان  تقدیر به عمل آمد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار