کد خبر: ۱۰۲۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۹
یکی دیگر از پروژه های عمرانی و عام المنفعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان که با هدف محرومیت زدایی و توسعه ورزش این بار در شهرستان اندیکا ساخته شده بود امروز صبح تحویل و به مرحله بهره برداری رسید.

 پروژه عمرانی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان در اندیکا به بهره برداری رسید


به گزارش آرانیوز، یکی دیگر از پروژه های عمرانی و عام المنفعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان که با هدف محرومیت زدایی و توسعه ورزش این بار در شهرستان اندیکا ساخته شده بود امروز صبح تحویل و به مرحله بهره برداری رسید.


آیین تحویل و بهره برداری این پروژه فرهنگی ورزشی صبح امروز و با حضور
اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان،لالی،هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی، منوچهر ورناصری فرماندار اندیکا ، ابراهیم پیرامون مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و سایر مسئولین محلی شهرستان اندیکا برگزار گردید .


این سالن چند منظوره ورزشی با هدف توسعه فضاهای ورزشی مسقف شهرستان پر پتانسیل اندیکا توسط مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان اجرا گردیده است به جوانان ورزش دوست اندیکا این امکان را می دهد که در یک فضای استاندارد و مجهز به فعالیت های ورزشی بپردازند .


این سالن ورزشی قابلیت برگزاری مسابقات مختلف از جمله والیبال ، بسکتبال ، فوتسال ، کاراته ، صخره نوردی ، هندبال را دارد و می تواند نقش ویژه ای در جهت جذب و پرورش استعداد های موجود در شهرستان اندیکا ایفا نماید.
 مساحت 1600 متر مربع و جایگاه تماشاچیان به ظرفیت 600 نفر ، رختکن تیم های میهمان و میزبان ، اتاق مربیان و سرپرستان ، سیستم تهویه مطبوع و سرمایش ، سیستم اعلان و اطفای آتش و رعایت کلیه الزامات مقررات ملی ساختمان در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی و ایمنی از جمله مشخصات فنی این پروژه عمرانی و عام المنفعه حوزه ورزشی می باشد .


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها